ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 دو هفته تاخیر خورد

در فصل پاییز شاهد عرضه بازی های زیادی به بازار هستیم ولی Nickelodeon All-Star Brawl 2 قرار است با چند هفته تاخیر منتشر شود. با وجود اینکه کمپانی Ludosity و استودیو Fair Play از تاریخ ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ | ۲۳:۳۰

در فصل پاییز شاهد عرضه بازی های زیادی به بازار هستیم ولی Nickelodeon All-Star Brawl 2 قرار است با چند هفته تاخیر منتشر شود.

با وجود اینکه کمپانی Ludosity و استودیو Fair Play از تاریخ عرضه Nickelodeon All-Star Brawl 2 رونمایی نکرده بودند، تعداد از فروشگاه‌ها از انتشار این بازی در ۲۴ اکتبر (۲ آبان) خبر می‌دادند. اکنون به نظر می‌رسد که استودیو سازنده به صورت داخلی تصمیم به تاخیر عرضه این دنباله گرفته است.

یکی از کاربران ردیت به اسم White_Mantra اعلام کرده است که چندین خرده فروش در آمریکا تاریخ عرضه بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 را تغییر داده‌اند. از این رو Nickelodeon All-Star Brawl 2 قرار است با سه هفته تاخیر در ۱۴ نوامبر (۲۳ آبان) در دسترس قرار بگیرد.

بازی Nickelodeon 2

البته باید اشاره کنیم که آمازون هنوز تاریخ عرضه Nickelodeon All-Star Brawl 2 را تغییر نداده است. با این وجود تا زمانی که کمپانی Ludosity و استودیو Fair Play به این موضوع واکنش نشان ندهند، نمی‌توان به این شایعات اعتماد کرد. ماه اکتبر بازی‌های بسیار زیادی مثل آلن ویک ۲، Spider-Man 2 و Super Mario Bros. Wonder را دارد که می‌توانند شما را سرگرم کنند.

در بازی Nickelodeon All-Star Brawl 2 علاوه بر شخصیت‌های بیشتر مثل جیمی نوترون، مراحل و مینی‌گیم‌های جدیدی گنجانده شده است که برای ساعت‌ها می‌تواند مخاطب را سرگرم نگه دارد. این بازی برای پی‌سی و کنسول‌های خانگی در دست ساخت قرار دارد و در ۲۳ آبان منتشر می‌شود.

مطلب پیشنهادی
نکاتی که قطعا به دردتان می‌خورد
نکاتی که باید پیش از شروع بازی Mortal Kombat 1 بدانید

ویجی کست: چرا بازی های راکستار انقدر خوبن؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (2 مورد)
  • ❤️ NieR LoveR
    ❤️ NieR LoveR | ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

    حتی تصور جنگ باب‌اسفنجی با لئوناردو و یا شخصیت‌های آواتار هم ذهن رو سمی میکنه ...

  • Mohammad-Nikhalat-Jahromi
    Mohammad-Nikhalat-Jahromi | ۱۳ شهریور ۱۴۰۲

    فکر کنم تو ۵ سال اخیر ، حداقل ۵ تا باب اسفنجی داشتیم 😂

مطالب پیشنهادی