ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

کارگردان Baldur’s Gate 3 کار روی بازی بعدی خودش را آغاز کرده است

حالا که بالدرز گیت ۳ برای پلی استیشن ۵ به بازار منتشر شده، سوئن وینکه (Swen Vincke)، کارگردان Baldur's Gate 3، کار روی پروژه بعدی خود را آغاز کرده است.  وینکه با Dungeons & Dragons ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۵ شهریور ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۵

حالا که بالدرز گیت ۳ برای پلی استیشن ۵ به بازار منتشر شده، سوئن وینکه (Swen Vincke)، کارگردان Baldur's Gate 3، کار روی پروژه بعدی خود را آغاز کرده است. 

وینکه با Dungeons & Dragons مصاحبه‌ای داشت و درباره آینده خودش و استودیو Larian صحبت کرد. او اعلام کرد که زمانی را برای استراحت در نظر گرفته، ولی کار روی پروژه بعدی را هم آغاز کرده است. او همچنین اعتراف کرد که هیچکدام از بازی‌های خودش را پس از اتمام ساخت، دوباره تجربه نمی‌کند. 

مطلب پیشنهادی
اثر هنری در میان بازی‌های سال 2023
معرفی بازی Viewfinder؛ دروازه‌ی ورود به دنیای هنر

حالا که نسخه پلی استیشن ۵ بالدرز گیت ۳ به بازار منتشر شده، کار او نیز با این بازی به پایان رسیده است. در حالی که دیگر تیم‌های استودیو Larian به پشتیبانی از Baldur's Gate 3 ادامه می‌دهند، وینکه کار روی پروژه بعدی خودش را آغاز می‌کند. کار این کارگردان با بالدرز گیت ۳ به پایان رسیده و این این چپتر از زندگی خودش را می‌بندد.

بالدرز گیت ۳

این بازی‌ساز در این مصاحبه اطلاعاتی از پروژه بعدی خودش منتشر نکرد و نباید انتظار رونمایی از آن در آینده نزدیک را داشته باشیم. از آنجایی که احتمال ساخت بسته الحاقی و محتوای اضافه برای Baldur's Gate 3 نیز چندان زیاد نیست، احتمالا وینکه به سراغ یک آی‌پی‌ جدید یا فرانچایز Divinity برود. 

Baldur's Gate 3 هم‌اکنون روی پی‌سی و پلی استیشن ۵ در دسترس قرار دارد و تا پایان سال۲۰۲۳ برای ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود. 

مطلب پیشنهادی
«زان شب دگر به چشم ندیدیم خواب را»
بازی Insomnia: Theater in the Head یادآور شب‌های بی‌خوابی‌تان است

چرا لیگ آف لجندز از دوتا ۲ بهتره؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی