شرکت KFC در حال ساخت یک بازی ویدیویی است

یک بازی خوشمزه!

۰

کمپانی KFC که برای مرغ‌های سوخاری خوشمزه خود شناخته می‌شود در حال کار روی یک بازی ویدیویی است! کی‌اف‌سی قصد عرضه یک «شبیه‌ساز قرار رومانتیک» را دارد که با همکاری Psyop ساخته خواهد شد.

این بازی I Love You Colonel Sanders نام داشته و طراحی هنری آن هم شباهت زیادی به انیمه دارد. طبق اعلام کی‌اف‌سی، این بازی که هم اکنون صاحب یک صفحه در پلتفرم استیم شده، در تاریخ ۲ مهر به طور رسمی عرضه خواهد شد.

در توضیحات این بازی آمده:

از سمت همان افرادی که برای شما مرغ‌های سوخاری آورده‌اند، اولین شبیه ساز قرار عاشقانه سرهنگ ساندرز در راه است!

در I Love You Colonel Sanders شما در نقش یک کارمند تازه‌کار باید برای دست آوردن عشق زندگی خود تلاش کنید! البته بر خلاف دیگر بازی‌های این سبک، این بار شما باید چنین پروسه‌ای را در مدرسه آشپزی کلنل ساندرز انجام دهید.

اگر خوش شانس باشید، ممکن است آقای ساندرز شما را حتی به عنوان شریک تجاری خود انتخاب کند. ۹ شخصیت در بازی وجود دارند که یکی از آن‌ها یک سگ است. (احتمالا مانند دیگر حیوانات حاضر در فیلم‌های مربوط به آشپزی، او مهارت بالایی در آماده کردن غذا دارد!)

طبق اعلام کی‌اف‌سی، تنوع گیم‌پلی بازی بالا بوده و حتی با یک پایان مخفی، دستور پخت‌های گوناگون و نبردهای آشپزی گوناگونی طرف خواهیم بود. طی سال‌های اخیر KFC علاقه خود را به بازی‌های ویدیویی نشان داده است. پیش از این هم این کمپانی یک اکانت توییت گیمینگ راه‌اندزی کرده بود.

این اولین باری نیست که یک کمپانی مربوط به محصولات غذایی دست به ساخت بازی‌های ویدیویی می‌زند و احتمالا شما هم بازی خاطره‌انگیز Pepsi Man را در خاطر دارید. این اولین خبر عجیب امروز نیست. پیش از این هم مشخص شد که حالت بتل رویال به بازی تمدن 6 اضافه خواهد شد.

.کپی شد https://vgto.ir/y3

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...