ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

تریلر سریال See با حضور جیسون موموا منتشر شد

این سریال +Apple TV همزمان با شروع کار این سرویس پخش خواهد شد

۰

در جریان مراسم دیشب اپل، تریلری از سریال See با بازی جیسون موموا منتشر شد. این سریال یکی از آثار اوریجینال سرویس +Apple TV خواهد بود.

این سریال در آینده‌ای دور و تاریک در جریان خواهد بود. در دنیایی که یک ویروس جان بیشتر بازماندگان را گرفته و اندک بازماندگانش را نابینا کرده است. صدها سال پس از این اتفاق مرگبار، در حالی که دنیا دوباره حالتی ابتدایی به خود گرفته، دوقلوهایی با قابلیت بینایی به دنیا می‌آیند.

«ببین» در تاریخ 1 نوامبر، معادل 10 آبان امسال و همزمان با شروع کار سرویس +Apple TV پخش خواهد شد. همچنین در طول مراسم اپل، از قیمت ماهانه این سرویس رونمایی شد. هزینه استفاده از سرویس اپل ماهی 5 دلار خواهد بود. این در حالیست که سرویس مورد انتظار +Disney نه تنها 12 روز دیرتر، بلکه با قیمت 7 دلار در ماه در دسترس خواهد بود.

اپل سریال‌های دیگری نیز برای سرویس خود در نظر گرفته است. از جمله سریالی از کمیل نانجیانی با نام Little America که به صورت مستند به داستان مهاجران به آمریکا می‌پردازد. البته هنوز تاریخی برای انتشار این سریال منتشر نشده است.

+Apple TV تنها سرویس ماهیانه حاضر در جریان مراسم دیشب نبود. اپل همچنین از سرویس گیمینگ خود با نام Apple Arcade رونمایی کرد. مانند سرویس استریم اپل، تنها با پرداخت مبلغ 5 دلار در ماه می‌توانید به بیش از صد بازی دسترسی داشته باشید که بعضی‌هایشان هم انحصاری این سرویس هستند.

از دیگر رویدادهای این مراسم می‌توان به معرفی نسل هفتم iPad و همچنین رونمایی از مدل‌های iPhone 11 با آن ماژول‌های دوربین عجیب اشاره کرد.

.کپی شد https://vgto.ir/y2

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...