اولین تریلر از System Shock 3 اتمسفر آشنای سری را یادآور می‌شود

اتمسفری تاریک، ترسناک و عجیب

۰

استودیو آدرساید اینترتینمنت که وظیفه ساخت بازی System Shock 3 را بر عهده دارد، تیزر جدیدی از آن منتشر کرده است. اگرچه این تیزر کوتاه بوده و یک دقیقه زمان دارد اما طولانی‌ترین ویدیویی است که تاکنون از این بازی به اشتراک گذاشته شده است.

تیزر جدید بازی System Shock 3 سعی می‌کند تا در همین مدت زمان کم مخاطب را با فضای تاریک، ترسناک و عجیب حاکم بر بازی و انواع مختلف دشمنان آشنا کند. در جریان تیزر یکی از موجودات را می‌بینیم که در آتش می‌سوزد یا در صحنه دیگری با یک ربات کشنده مواجه می‌شویم که سعی دارد شیشه را شکسته و فرار کند. از نکات قابل توجه این تیزر می‌توان به نمایش گیم پلی و سیستم گان پلی برای نخستین بار اشاره کرد.

آدرساید اینترتینمنت تاکید کرده تیزر جدید بازی System Shock 3 از روی نسخه پری آلفا تهیه شده است. بنابراین نسخه نهایی با آنچه که امروز می‌بینیم تفاوت‌های بسیاری خواهد داشت. نخستین تیزر منتشر شده از بازی تنها ۳۶ ثانیه زمان داشت و در جریان رویداد Game Developers Conference به نمایش در آمد.

 

این تیزر هم روی معرفی جهان بازی به کاربر تمرکز داشت اما برخلاف اینبار خبری از گیم پلی نبود. وارن اسپکتر در جریان GDC اعلام کرد نسخه جدید سیستم شاک با انجین گرافیکی یونیتی ساخته می‌شود. او همچنین تهیه کننده اولین نسخه سری بود که در سال ۱۹۹۴ منتشر شده بود.

اگرچه چهار سال از تایید این بازی می‌گذرد اما به‌تازگی انتشار تیزر از بازی System Shock 3 روند سریع‌تری به خود گرفته است. این موضوع را احتمالاً باید به پای آدرساید اینترتینمنت نوشت که استودیو نسبتاً کوچکی بوده و اعضای کمی دارد. بنابراین روند توسعه این عنوان مورد انتظار همانند دیگر بازی‌ها سریع نیست.

حضور پاول نورث، وارن اسپکتر ، باب واترز و نیت ولز که در گذشته روی نسخه‌های قدیمی سیستم شاک کار کرده بودند، باعث شده تا طرفداران این سری قدیمی امید بالایی به بازی System Shock 3 داشته باشند. لازم به ذکر است که این عنوان هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد و تنها می‌دانیم سال آینده میلادی برای دارندگان کامپیوترهای شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

.کپی شد https://vgto.ir/y7

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...