ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Cyberpunk 2077
اخبار و مقالات

تیم سازنده Cyberpunk 2077 تمرکز خود را بر ساخت قسمت دوم معطوف خواهد کرد

سی دی پراجکت چندین بار اعلام کرده که Phantom Liberty اولین و آخرین بسته الحاقی Cyberpunk 2077 خواهد بود و علیرغم موفقیتی که با به‌روزرسانی ۲.۰ به دست آوردند، همچنان برنامه خود را تغییر نداده‌اند. ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۷ مهر ۱۴۰۲ | ۲۰:۵۱

سی دی پراجکت چندین بار اعلام کرده که Phantom Liberty اولین و آخرین بسته الحاقی Cyberpunk 2077 خواهد بود و علیرغم موفقیتی که با به‌روزرسانی ۲.۰ به دست آوردند، همچنان برنامه خود را تغییر نداده‌اند.

در واقع، تیم سازنده Cyberpunk 2077 آماده است تا به سمت ساخت قسمت دوم آن برود. سال گذشته، CD Projekt RED اعلام کرد که قصد دارد روی یک دنباله با نام رمزی Project Orion کار کند و اکنون کارگردان بازی به آن اشاره کرده است.

مطلب پیشنهادی
بسته الحاقی؟ با سی‌دی پراجکت تماس بگیرید
بررسی بازی Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

در مصاحبه اخیر با PC Gamer، کارگردان Phantom Liberty، گیب آماتانجلو که کارگردانی دنباله را نیز بر عهده دارد، تکرار کرد با وجود اینکه تیم توسعه همچنان «کارهایی» بر روی بازی انجام خواهد داد، به‌روزرسانی ۲.۰ و فنتوم لیبرتی آخرین آپدیت اصلی بازی است و تیم اکنون به سراغ Cyberpunk 2 می‌رود.

او گفت:

آپدیت ۲.۰ و Phantom Liberty آخرین به‌روزرسانی‌های بزرگ ما هستند. کارهای کوچک بیشتری انجام خواهیم داد، اما این دو آخرین اقدامات بزرگ بازی هستند. سپس برنامه‌ی ما Cyberpunk 2 یا Orion یا هر چه در نهایت آن را بنامیم، خواهد بود.

Cyberpunk 2077

البته این سوال وجود دارد که چه نسبتی از تیم توسعه، فورا به ساخت دنباله خواهد رفت. سی دی پراجکت قبلا تایید کرده بود که «بخش بزرگی» از تیم ساخت Cyberpunk 2077 قرار است به پروسه The Witcher 4 منتقل شود.

در همین حال، تیم اصلی به شعبه آمریکای شمالی منتقل می‌شود، جایی که Cyberpunk 2 در آنجا ساخته می‌شود و در نهایت توسط تیمی متشکل از ۳۵۰ تا ۵۰۰ نفر توسعه می‌یابد. اگرچه احتمالا مدتی طول می‌کشد تا پروژه به آن مرحله برسد.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty هم‌اکنون برای PS5، Xbox Series X/S و PC در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی
الهام‌بخش، دنباله یا پیش‌درآمد؟
آیا بازی‌ها و رمان‌های ویچر به هم مرتبط هستند؟

ویجی‌لاگ پلاس: لو رفتن اسناد محرمانه ایکس باکس و موفقیت سایبرپانک

بازی جدید از The Elder Scrolls منتشر شد که در اسکایریم جریان دارد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی