نینتندو با Ring Fit Adventure می‌خواهد گیمرها را با ورزش کردن آشتی دهد

از ۲۶ مهر ماه

۲

نینتندو طبق وعده‌ای که پیش از این داده بود، سرانجام از گجت جدید نینتندو سوییچ یعنی Ring Fit Adventure رونمایی کرد؛ ابزاری که نه فقط برای ورزش بلکه برای بازی کردن هم کاربرد دارد.

آن‌طور که از این ویدیو مشخص است، Ring Fit Adventure تنها یک بند نیست و بلکه با یک دستگاه الکترونیکی طرف هستیم که نسبت به فشار و حرکت شما واکنش نشان خواهد داد. در ضمن کارکرد این گجت به صورتی خواهد بود که استفاده از آن برای همه افراد با هر سن و توانایی بدنی امکان پذیر باشد.

برای مثال در ویدیو جدیدی که از سمت نینتندو منتشر شده، بازی‌های مختلفی که متناسب با Ring Fit Adventure هستند نمایش داده می‌شوند.

 

اکثر ماموریت‌هایی که باید انجام دهید به دویدن، کش آمدن و حرکات پا و دست‌ها ختم می‌شوند و در واقع بیشتر جنبه ورزشی دارند. در میان راه چالش‌های مختلفی هم بر سر راه شما قرار خواهند گرفت که باید با انجام یک سری حرکات آمادگی جسمانی آن‌ها را پشت سر بگذارید.

برای مثال، نگه داشتن Ring Fit Adventure به یک صورت خاص باعث می‌شود تا ضربات دشمن بلوکه شوند و کاراکتر شما سالم باقی بماند. با از بین بردن دشمنان امتیاز به دست خواهید آورد و این امتیازها باعث بالاتر رفتن سطح کاراکتر خواهند شد. همچنین مینی‌گیم‌های مختلفی برای این ابزار در نظر گرفته شده که می‌توانید همراه با دوستان خود در آن‌ها رکورد زنی کنید.

Ring Fit Adventure از تاریخ ۲۶ مهر در دسترس کاربران نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت. باید منتظر ماند و دید که این ابزار تا چه اندازه می‌تواند بازی‌های ویدیویی و ورزش‌های آمادگی جسمانی را با یکدیگر آشتی بدهد. البته اگر به انجام این کار علاقه ندارید، می‌توانید اوورواچ را روی سوییچ تجربه کنید که هفته گذشته برای این کنسول رونمایی شده بود.

.کپی شد https://vgto.ir/yq

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
عشق نینتندوسرگرمي و ورزش فروشگاه آنلاين رابوکالا  آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
عشق نینتندو
مهمان
عشق نینتندو

این فروشگاه آورده که به نظرم خیلی سریع و با قیمت مناسب موجودش کرده
https://atariran.com/product/ring-fit

سرگرمي و ورزش فروشگاه آنلاين رابوکالا 
مهمان
سرگرمي و ورزش فروشگاه آنلاين رابوکالا 

سلام سایت زیبا و قشنگی دارین ممنون میشم اگراز سایت من هم دیدن فرمایید و نظر دهید
سرگرمي و ورزش فروشگاه آنلاين رابوکالا 
https://www.rabokala.ir/product-category/سرگرمي-و-ورزش/

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...