ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

داستان Assassins Creed Mirage
ویدیو

داستان کامل بازی Assassins Creed Mirage

اگر داستان اساسینز کرید والهالا رو شنیده باشید، می‌دونید که ایور (Eivor) کاراکتر اصلی داستان، با یک مستر اساسین به نام بسیم روبرو میشه. اساسین مرموزی که خودش را از بغداد به سرزمین‌های ...

علیرضا طالقانی
نوشته شده توسط علیرضا طالقانی | ۲۳ مهر ۱۴۰۲ | ۱۸:۳۰

اگر داستان اساسینز کرید والهالا رو شنیده باشید، می‌دونید که ایور (Eivor) کاراکتر اصلی داستان، با یک مستر اساسین به نام بسیم روبرو میشه. اساسین مرموزی که خودش را از بغداد به سرزمین‌های اروپایی رسونده بود و اهداف جاه‌طلبانه‌ای داشت. اما شاید براتون سوال شده باشه که بسیم داستان ما اصلا چطوری به یک اساسین تبدیل شده و قبل از این ماجراها در بغداد چی کار می‌کرده؟ برای جواب این سوال باید داستان بازی Assassins Creed Mirage رو بشنویم و ببینیم که بسیم ابن اسحاق درگیر چه ماجراهایی بوده و چه جایگاهی در داستان سری اساسینز کرید پیدا می‌کند.

در این ویدیو قصد داریم تا کامل‌ترین داستان بازی Assassins Creed Mirage را برای شما تعریف کنیم. داستانی که در منطقه انبار و در شهر بغداد آغاز می‌شود و ماجرای بسیم که از یک جیب‌بر حرفه‌ای به یک اساسین تبدیل می‌شود را به ما نشان می‌دهد. در این داستان، به قلعه الموت هم می‌رویم و می‌بینیم که اساسین‌ها چه فعالیت‌هایی در مخفی‌گاه مخصوص خودشان انجام می‌دادند و چه رازهایی را در آنجا پنهان کردند. در نهایت هم متوجه می‌شویم که ماجرای بسیم چطور به ایورِ بازی والهالا گره خورد. پس تماشای این ویدیو را از دست ندید!

تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو

داستان Assassins Creed Mirage
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • ARSHIA._.
    ARSHIA._. | ۲۳ مهر ۱۴۰۲

    منتظر اساسین بعدیم شاید به احتمال ۱٪ خوب بشه این که نشد خیلی

مطالب پیشنهادی