بازی Borderlands 3 از مشکلات فنی زیادی رنج می‌برد

و مردم در صفحه استیم Borderlands 2 خواهان رسیدگی هستند

0

بازی مورد انتظار Borderlands 3 این هفته از راه رسید، اما بازیکنان مدام در حال گزارش اشکالات آزاردهنده فنی از سراسر دنیا هستند. روی کنسول، عنوان لوتر شوتر استودیو گیرباکس به شدت از معضل افت فریم رنج می‌برد. به خصوص کاربران پلتفرم پلی استیشن 4 پرو که قرار است تجربه‌ای با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه داشته باشند. اما مشکلات پرش تصاویر و لگ شدید تقریباً در تمام نسخه‌ها گزارش شده است.

همانطور که پیش از این نیز گفته شد، هنگام تجربه بازی به صورت کو-آپ آفلاین یا همان اسپلیت-اسکرین، بازی به شدت با لگ همراه می‌شود و عملاً امکان ادامه دادن را از بین می‌برد. حتی دیده شده این معضلات فنی در منوهای بازی نیز نمود پیدا کرده و نوشته‌ها دچار پرش می‌شوند.

در پلتفرم پی‌سی نیز کاربران با مشکل افت فریم مواجه هستند و هر از چندگاهی واکنش‌هایی از سوی آنها در اینترنت دیده می‌شود. روز گذشته یکی از بازیکنان در توییتر نوشت «گیرباکس هیچ ایده‌ای در رابطه با پرش تصاویر نسخه کامپیوتر بوردرلندز 3 دارد؟ در حال حاضر بازی برای نیمی از مخاطبان‌تان غیرقابل تجربه است». گیرباکس نیز در پاسخ نوشته: «ما نسبت به مشکلات فنی بازی واقف هستیم و داریم روی آنها کار می‌کنیم. در همین حین می‌توانید تیکتی در بخش پشتیبانی ما ثبت کنید».

از آنجایی که بازی Borderlands 3 تا یک سال آینده در انحصار اپیک استور است و این فروشگاه انجمنی برای مباحثه ندارد، بازیکنان در حال حاضر از بسترهای دیگر برای رساندن صدای اعتراض و گزارشات خودشان استفاده می‌کنند. انجمن سایت گیرباکس موارد متعددی از این گزارش‌ها را شامل می‌شود، اما بیشتر از همه مردم در صفحه بازی Borderlands 2 در استیم مشغول عنوان کردن مشکلات و اعتراض هستند.

ایراداتی از این دست پیش از این نیز گریبان بازی‌های انحصاری اپیک استور را گرفته بود و احتمالا باز هم خواهد گرفت، اما هیچ کدام به اندازه بوردرلندز 3 پرفروش نبودند تا این‌جوری سروصدا به راه بیافتد؛ مردم در همین حین در صفحات استیم اعتراض خود نسبت به انحصاری بودن بازی و تمسخر پلتفرم ضعیف اپیک استور را نیز عنوان می‌کنند. از طرفی کاربران نسخه قبلی نیز معترض هستند که چرا کاربران قسمت جدید در حال اسپم کردن صفحه بوردرلندز 2 هستند.

فعلا اگر در گوگل دنبال راه حل برای رفع مشکلات Borderlands 3 بگردید، به صفحه استیم نسخه قبلی این فرنچایز هدایت خواهید شد.  ولی در هر صورت گیرباکس و 2K وعده داده‌اند به زودی این مشکلات را از طریق انتشار پچ‌هایی مرتفع خواهند کرد، اما فعلا تاریخ مشخصی اعلام نشده. برای مطالعه بررسی این بازی در ویجیاتو با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/zf

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...