ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

سریال Friends هرگز بازسازی نخواهد شد

Friends یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین سریال‌های تلویزیونی تاریخ جهان است، اما انتظار نداشته باشید شبکه NBC این مجموعه را با ریبوتی تازه یا حتی دور هم جمع کردن مجدد بازیگرانش بازسازی کند. «مارتا کافمن» ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۶

Friends یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین سریال‌های تلویزیونی تاریخ جهان است، اما انتظار نداشته باشید شبکه NBC این مجموعه را با ریبوتی تازه یا حتی دور هم جمع کردن مجدد بازیگرانش بازسازی کند.

«مارتا کافمن» یکی از سازندگان سریال Friends در گفت‌و‌گویی با یکی از شبکه‌ها هرگونه احتمال زنده کردن دوباره نام این مجموعه را رد کرده است: «ما به هیچ عنوان بازیگران را دوباره دور هم جمع نمی‌کنیم، و به هیچ عنوان ریبوتی نخواهیم ساخت. این سریال در زمان خودش زنده بود و آن دوران گذشته.»

دیگر سازنده سریال یعنی «دیوید کرین» نیز در تایید صحبت‌های کافمن گفته: «ما سریالی که می‌خواستیم را ساختیم. خیلی هم خوب و درست ساختیم و به آن وفادار خواهیم ماند.»

با توجه به محبوبیت بالای این سریال، طی سال‌های اخیر به صورت مداوم در مورد این موضوع بحث می‌شود. جدیدترین مبحث به «لیزا کودرو» که نقش «فیبی بوفی» را بازی می‌کرد رسیده است؛ وی که حالا ۵۶ سال سن دارد در این رابطه می‌گوید: «اگر همه این کار را انجام می‌دهند، من هم علاقه‌مند هستم. ولی قرار نیست چنین اتفاقی بیافتد. شنیده‌ام که سازندگان اظهار کرده‌اند سریال Friends هرگز بازسازی نخواهد شد.»

کافمن توضیح می‌دهد که چرا بازگرداندن Friends ایده اشتباهی است: «اول اینکه این سریال درباره زمانی است که دوستان عضوی از خانواده هستند، این دوران دیگر سپری شده. شاید بتوانیم آن شش بازیگر را دوباره دور هم جمع کنیم، اما اصل و قلب ماجرا هرگز تکرار نخواهد شد. دوم اینکه نمی‌دانم چقدر می‌توانیم دوباره موفق باشیم. این سریال موفق بود و مردم دوستش داشتند. بازسازی شاید واقعا ناامید‌کننده باشد.»

در حال حاضر کل مجموعه Friends روی سرویس نتفلیکس قابل تماشا است، اما این موضوع تنها تا پایان سال ۲۰۱۹ ادامه خواهد داشت. با شروع سال ۲۰۲۰ سریال مورد بحث به سرویس HBO Max نقل مکان می‌کند.

بیشتر بخوانید: دومین سریال پیش درآمد Game of Thrones در دست ساخت قرار دارد

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی