ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فورتنایت
اخبار و مقالات

اشاره دوباره به بازگشت نقشه چپتر اول فورتنایت در فصل پنجم

هفته گذشته خبر رسید که نقشه چپتر (بخش) اول بازی فورتنایت قرار است در آینده و با انتشار فصل بعدی این بتل‌ رویال پرطرفدار بازگردد. اکنون اخبار دیگری منتشر شده که در فصل پنجم نقشه کلاسیک ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۹ مهر ۱۴۰۲ | ۲۱:۲۵

هفته گذشته خبر رسید که نقشه چپتر (بخش) اول بازی فورتنایت قرار است در آینده و با انتشار فصل بعدی این بتل‌ رویال پرطرفدار بازگردد. اکنون اخبار دیگری منتشر شده که در فصل پنجم نقشه کلاسیک بازخواهد گشت.

اشارات به بازگشت این نقشه در ابتدا از سوی اپیک شروع شد که اعلام کرد فصل بعدی فورتنایت بر سفر در زمان تمرکز خواهد کرد. سپس با تصویر یک ماشین زمان که ۱۲ جولای ۲۰۱۸ را به عنوان مقصد نشان می‌داد، اشاره واضح‌تری به چپتر اول بازی شد.

اکنون آنطور که توسط کاربر توییتر HYPEX فاش شده، برخی سازندگان محتوا بسته‌هایی از اپیک به مناسب شروع فصل جدید دریافت کردند که اشارات جدیدی به محتوای آینده دارند.

مطلب پیشنهادی
میتونید از کوییز این هفته ویکتوری رویال بگیرید؟
کوییز ۳۹ ویجیاتو؛ چقدر از فورتنایت می‌دانید؟

شاید واضح‌ترین اشاره‌ای که در این بسته یافت می‌شود، پیامی است که در آن نوشته شده: «از اینکه از ابتدا از ما حمایت کردید و بخشی از منشاء Fortnite بودید، متشکریم. اکنون فرصت این را دارید که دوباره شروع کنید. فقط یک سوال وجود دارد: کجا فرود می‌آییم؟».

ذکر «شروع دوباره» آشکارا به بازگشت به نقشه چپتر اول اشاره دارد، اما تنها این مورد نبوده است. یکی از اقلام موجود در بسته یک دیسک وینیل است که نقشه چپتر ۱ فصل ۵ روی آن چاپ شده که نشان می‌دهد این نقشه برای فصل آینده استفاده می‌شود.

فورتنایت
فورتنایت

دیسک وینیل تنها بخشی از این بسته‌ها نبوده که فصل کلاسیک فورتنایت را وعده می‌دهند. HYPEX همچنین جعبه‌ای را به اشتراک گذاشت که برای کاربر توییتر _salvatretzzo ارسال شده و نشان کلاسیک Fortnite را در کنار آسمان آبی کم‌رنگ نشان می‌داد.

فورتنایت

در نهایت، این بسته همچنین شامل یک دسته پین است که دارای نمادهای پنج فصل ابتدایی فورتنایت است، مانند Peely، The Cubes و یکی که به سادگی عبارت OG را نشان می‌دهد. چپتر ۴ فصل پنجم ممکن است در واقع چندین فصل مختلف محتوا را درون خود جای داده باشد که با اطلاعات HYPEX مطابقت دارد.


موجانگ این راز رو از ماینکرفت بازا مخفی کرده!

تاریخ اکران فیلم Deadpool 3 تاخیر می‌خورد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی