ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

اولین فصل مسابقات TESL رشته‌های DOTA 2 و League of Legends برگزار می‌شود

اولین فصل از مسابقات لیگ ورزش‌های الکترونیکی تهران (Tehran Electronic Sports League) موسوم به TESL ماه آینده برگزار خواهد شد. اما اشتباه نکنید، با وجود اینکه اسم این رقابت‌ها تهران است، مسابقات مختص پایتخت نبوده ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۷:۴۵

اولین فصل از مسابقات لیگ ورزش‌های الکترونیکی تهران (Tehran Electronic Sports League) موسوم به TESL ماه آینده برگزار خواهد شد. اما اشتباه نکنید، با وجود اینکه اسم این رقابت‌ها تهران است، مسابقات مختص پایتخت نبوده و به صورت کاملاً آنلاین و کشوری برگزار خواهد شد.

به گزارش ویجیاتو این مسابقات در دو رشته بازی‌های محبوب و پرطرفدار DOTA 2 و League of Legends برگزار خواهد شد و مجموعه برگزار‌کننده یعنی TESL بیش از یک میلیون تومان جایزه نقدی برای برندگان رقابت‌ها در نظر گرفته است.

«میلاد افسر» مدیر مسابقات در گفت‌و‌گو با ویجیاتو عنوان کرد تیم اول رشته DOTA 2 مبلغ ۲۵۰ هزار تومان وجه نقد و تیم دوم نیز ۱۰۰ هزار تومان نقدی دریافت خواهد کرد. تیم نخست رشته League of Legends نیز برنده ۱۵۰ هزار تومان وجه نقد و تیم دوم نیز ۵۰ هزار تومان برنده خواهد شد. رده‌های سوم الی هفتم هر رشته نیز به عنوان جایزه مبلغ ورودی خودشان را بازپس خواهند گرفت.

بر اساس زمان‌بندی اعلام شده از سوی برگزارکنندگان، یعنی مجموعه ورزش‌های الکترونیک پایتخت و ارنست گیمینگ، این مسابقات از تاریخ شنبه ۶ مهر ماه راس ساعت ۱۹:۰۰ آغاز شده و تا جمعه ۱۲ مهر ادامه خواهد داشت. هزینه ورودی برای هر کدام از رشته‌ها برای هر تیم نیز ۳۰ هزار تومان (هر نفر ۶ هزار تومان) در نظر گرفته شده است.

مهلت ثبت نام در مسابقات TESL رشته‌های DOTA 2 و League of Legends تا پنجم مهر ماه، یعنی یک روز پیش از آغاز مسابقات تعیین شده و علاقه‌مندان می‌توانند با استفاده از این لینک فرآیند ثبت نام جهت شرکت را انجام دهند. ضمنا پس از انجام ثبت نام، شرکت‌کنندگان می‌بایست حتما نام و لوگوی خود را برای مجموعه ارسال کنند.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و در جریان قرار گرفتن اتفاقات و پوشش خبری رویداد با ویجیاتو همراه باشید و یا کانال تلگرام مسابقات را از طریق این لینک دنبال کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی