چگونه در کمتر از یک سال میلیاردر شویم؟

1

سلب مسئولیت: ویجیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بازار فارکس چیست؟

این مقاله سه دقیقه وقت شما را می‌گیرد و در این سه دقیقه شما را با بزرگترین، مهمترین و پول‌سازترین بازار مالی دنیا آشنا می‌کند. کاری که افرادی مثل وارن بافت نفر اول ثروتمندان جهان و جسی لیورمور ثروتمندترین مرد قرن 20 انجام می‌دادند. بیاید شروع کنیم.

تا به حال شده که بخواهید به سفر خارجی بروید و نیاز داشته باشید پولتان را به ارز دیگری تبدیل کنید؟ مثلا بخواهید بروید اروپا، باید پول کشور خودتان را بدهید و یورو بخرید. اما به چه نرخی؟

هر یک دلار چند یورو می ارزد؟ اگر یک دلار بدهید به شما چند یورو می‌دهند؟ بنابراین لازم هست که از نرخ برابری یورو در برابر دلار مطلع شوید. اما چطور؟ کجا می‌توانید این نرخ‌های برابری را ببینید؟ ما به شما می‌گوییم، در بازار فارکس…

فارکس چیست؟

بازار فارکس که مخفف Foreign Exchange است، بزرگترین بازار مالی دنیا با بیش از 5 تریلیون دلار گردش مالی روزانه است که در آن صدها برابری ارز در مقابل یکدیگر معامله می‌شوند و نرخ هر ارز در برابر دیگری مشخص می‌شود.

به عنوان مثال شرکت بنز در آمریکا 100 هزار دستگاه ماشین فروخته و 100 میلیون دلار آمریکا دریافت کرده. اما باید پول خود را به یورو تبدیل کند. بنابراین وارد بازار فارکس می‌شود و 100 میلیون دلار خود را با نرخ برابری‌ای که وجود دارد به یورو تبدیل می‌کند.

به عنوان مثال در این لحظه نرخ برابری یورو به دلار برابر با 1.12 است. این بدان معناست که هر یک یورویی که بدهیم، 1.12 دلار دریافت می‌کنیم.  در نتیجه شرکت بنز وارد بازار فارکس می‌شود و 100 میلیون دلار یورو به دلار را معامله می‌کند.

بازیگران اصلی بازار فارکس بانک‌های مرکزی کشورهای بزرگ مثل آمریکا، اتحادیه اروپا، ژاپن و چین هستند.  علاوه بر بانک‌های مرکزی که سیاست‌های بانکی خود را با بازار فارکس تنظیم می‌کنند، شرکت‌های سرمایه‌گذاری بزرگ نیز در این بازار حضور دارند و کسب سود می‌کنند.

مهمترین و رایج ترین برابری ارزهای بازار فارکس به ترتیب جفت ارز یورو به دلار آمریکا، دلار آمریکا به ین ژاپن، پوند انگلستان به دلار آمریکا و دلار استرالیا به دلار آمریکا است.

در هر جفت ارز برابری ارز اولی نسبت به ارز دومی مشخص می‌شود، مثلا اگر عدد جفت ارز پوند به دلار 1.30 باشد به این معناست که هر یک پوند که بدهیم، 1.30 دلار آمریکا دریافت می‌کنیم. به این عدد نرخ برابری یا Exchange Rate می‌گویند.

اما بازار فارکس فقط متعلق به بانک‌های مرکزی و شرکت‌های بزرگ نیست، هرکسی می‌تواند در بازار فارکس کار کند و به راحتی کسب درآمد کند. مثلا اگر فکر می‌کنیم که ممکن است ارزش پوند در برابر دلار افزایش پیدا کند، می‌توانیم وارد بازار شویم و جفت ارز پوند به دلار را بخریم.

حضور در بازار و کسب درآمد فارکس آن کار آسانی است و تنها با روزی چند دقیقه می‌توانید میلیون ها دلار درآمد کسب کنید. شما می‌توانید هر جای جهان که هستید تنها با یک گوشی موبایل به بازار جهانی وصل شوید، در کمتر از یک ثانیه معامله خود را انجام دهید و بدون محدودیت زمانی 24 ساعت در 5 روز هفته کار کنید.

همین الان شما می‌توانید یک حساب آزمایشی باز کنید، آموزش فارکس را آغاز کنید و مانند بزرگترین ثروتمندان دنیا یعنی وارن بافت و جسی لیورمور، سرمایه‌گذاری و تجارت را شروع کنید.

اگر طوری عمل نکنید که هنگامی که خوابید هم پول دربیاورید، ثروتمند نمیشوید.

وارن بافت

بنابراین همین الان با یک حساب دمو شروع کنید و راه ثروت را آغاز کنید. به باشگاه معامله‌گران ثروتمندان بپیوندید.

.کپی شد https://vgto.ir/105

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
علیرضا آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
علیرضا
مهمان
علیرضا

یه سوال دارم .میشه این کار را توی ایران انجام بدم

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...