راکستار از لانچر خود برای بازی‌های پی‌سی رونمایی کرد + بازی رایگان

Red Dead Redemption 2 احتمالا به‌زودی به پی‌سی خواهد آمد

1

راکستار در اقدامی غیر منتظره از لانچر اختصاصی خود رونمایی کرد که در آن می‌توانید بازی‌های پی‌سی این کمپانی را خریداری کنید.

در حال حاضر خبری از حضور بازی‌های کمپانی‌های دیگر در این پلتفرم در دسترس نیست اما می‌توانید بازی‌هایی مثل Max Payne 3 و تمام نسخه‌های GTA را در این لانچر خریداری کنید. در ضمن اگر همین حالا این لانچر را دانلود کنید راکستار به شما بازی GTA San Andreas را هدیه خواهد داد. اگر بازی‌هایی از عناوین راکستار را پیش از این خریداری کرده باشید، آن‌ها به طور خودکار به اکانت شما در این لانچر اضافه خواهند شد.

برای دریافت رایگان GTA San Andreas و نگه‌داشتن آن در آرشیو خود کافیست با مراجعه به سایت راکستار، اکانتی برای این لانچر بسازید.

معرفی لانچر جدید از سمت راکستار باعث شده شایعه عرضه Red Dead Redemption 2 برای پی سی بار دیگر قوت بگیرد. این موضوع پیش از این بارها به طور ضمنی توسط راکستار و کمپانی مادر این استودیو یعنی Take-Two تایید شده.

انتشار یک لانچر مخصوص بازی‌های پی‌سی نشان می‌دهد که احتمالا راکستار قصد دارد توجه بیشتری به عرضه بازی‌های خود برای این پلتفرم داشته باشد و به همین دلیل بعید نیست که در آینده‌ای نزدیک شاهد معرفی Red Dead Redemption 2 برای پی سی باشیم.

مشخص نیست که این کمپانی موفق در حال کار روی چه پروژه جدیدی است. مدتی پیش هم شایعاتی مربوط به احتمال معرفی زودهنگام Bully 2 در فضای اینترنت پخش شد؛ شایعاتی که یکی از افراد نزدیک به راکستار به سرعت آن‌ها را تکذیب کرد.

.کپی شد https://vgto.ir/10a

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
چمران آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
چمران
مهمان
چمران

برای همیشه به اکانتمون اضافه میشه یا برای مدت محدود ؟

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...