ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازار کار: استودیو کوییز آو کینگز در بخش‌های مختلفی استخدام می‌کند

استودیو کوییز آو کینگز در حال کار روی پروژه‌های معرفی نشده جدیدی است و در همین راستا در پست‌های شغلی مختلفی استخدام می‌کند. لیست استخدام این استودیو به شرح زیر است: طراح بازی (Game Designer) ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۰:۳۱

استودیو کوییز آو کینگز در حال کار روی پروژه‌های معرفی نشده جدیدی است و در همین راستا در پست‌های شغلی مختلفی استخدام می‌کند.

لیست استخدام این استودیو به شرح زیر است:

برای دریافت اطلاعات بیشتر از موقعیت‌های شغلی ذکر شده می‌توانید روی اسامی آن‌ها کلیک کنید. نکته قابل توجه در مورد اکثر درخواست‌های استخدام کوییز آو کینگز این است که سابقه کار بالا پیش‌شرط لازم برای به دست آوردن شغل محسوب نمی‌شود.

در توضیحات استخدام استودیو کوییز آو کینگز این‌گونه آمده است:

Quiz of Kings یک شرکت پیش رو در زمینه تولید برنامه‌های موبایلی در حوزه دانستنی می‌باشد که بیش از میلیون‌ها ایرانی اوقات فراغت خود را با محصولات این شرکت پر می‌کنند.

ما همه عضوی از یک محیط مثبت، خلاق و قابل اعتماد هستیم، جایی که همه حس مسئولیت نسبت به فعالیت‌های خودشون دارن و به کارشون افتخار می‌کنن. محیط شرکت، محیطی استارتاپی، بسیار پویا، صمیمی و بانشاط بوده و از مهمترین نکات مثبت اونه و ما به داشتن این فضا افتخار می‌کنیم.

اگر اخبار مربوط به این استودیو را دنبال کرده باشید، حتما از سومین دوره کوییزکاپ خبر دارید. مسابقه‌ای که ماه جاری در جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی با مجموع جوایز ۶۰ میلیون برگزار شد. دیگر آگهی‌های مربوط به استخدام و جذب نیروهای مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را هم می‌توانید در صفحه بازار کار ویجیاتو جستجو کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی