ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ویدیو

یک گپ دوست‌داشتنی با استاد طنزهای نامشخص! | گپ‌تایم

گپ‌تایم پادکست ویدیویی هفتگی ویجیاتو محسوب می‌شود که هر بار یکی از بچه‌های تیم یا مهمانی جذاب در آن حضور دارند. صحبت‌های خودمانی، دوستانه و عموما مرتبط با فضای تولید محتوا بخش‌های اصلی این برنامه ...

محمدامین بهتوئی
نوشته شده توسط محمدامین بهتوئی | ۲۲ آبان ۱۴۰۲ | ۱۲:۳۰

گپ‌تایم پادکست ویدیویی هفتگی ویجیاتو محسوب می‌شود که هر بار یکی از بچه‌های تیم یا مهمانی جذاب در آن حضور دارند. صحبت‌های خودمانی، دوستانه و عموما مرتبط با فضای تولید محتوا بخش‌های اصلی این برنامه را تشکیل می‌دهند.

مهمان این هفته گپ‌تایم ویجیلند «رضا آینه» است. یکی از یوتوبرهای محبوب امروز که چند سال پیش به واسطه معرفی شدنش در یک ویدیوی وایرال تحت عنوان «بهترین یوتوبر ناشناخته ایران» توسط کورش زراندوز موجب شد تا رشدی چشم‌گیر را تجربه کند. مسئله‌ای که هم اتفاقی جذاب می‌شود، هم بار سنگینی را روی دوش او گذاشته تا بتواند لقبی که دریافت کرده را به خوبی حمل کند.

گپ‌تایم این هفته ویجیلند از نوشیدنی‌های TNT به عنوان حامی در کنار خود برخوردار بود. محصول ویتامین سی TNT در راستای تامین حداکثر نیاز بدن برای این ویتامین، بالاترین NRV را رعایت کرده است. همچنین در کنار استفاده از این ویتامین معجزه‌آسا، اغلب ویتامین ها گروه ب و جینسینک در این محصول استفاده گردیده است.

برای تماشای ویدیو از یوتوب ویجیلند کلیک کنید!

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • emperorpalpatin
    emperorpalpatin | ۱۷ آذر ۱۴۰۲

    اولین کامنت

مطالب پیشنهادی