ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

ریدلی اسکات
اخبار و مقالات

ریدلی اسکات به نظرات منفی درباره فیلم Napoleon واکنش تندی نشان داد

فیلم جدید ریدلی اسکات به نام Napoleon (ناپلئون) هنوز در سینماها اکران نشده، اما حواشی پیرامون آن نسبتا زیاد بوده است. این فیلم همانطور که از عنوانش پیداست به شخصیت ناپلئون بناپارت، رهبر سیاسی-نظامی فرانسوی ...

دنیا جهانگیری
نوشته شده توسط دنیا جهانگیری | ۲۸ آبان ۱۴۰۲ | ۲۱:۳۷

فیلم جدید ریدلی اسکات به نام Napoleon (ناپلئون) هنوز در سینماها اکران نشده، اما حواشی پیرامون آن نسبتا زیاد بوده است. این فیلم همانطور که از عنوانش پیداست به شخصیت ناپلئون بناپارت، رهبر سیاسی-نظامی فرانسوی می‌پردازد.

مطلب پیشنهادی
عاشقانه‌هایی برای ایجاد حس دلگرمی
۱۰ صحنه عاشقانه سینما که همچنان مخاطب را تکان می‌دهند

نمرات فیلم چند روز پیش منتشر شد و بازی واکین فینیکس در نقش اصلی ناپلئون بسیار مورد تحسین قرار گرفت. اگرچه این فیلم در لندن با استقبال زیادی همراه شد، بسیاری از منتقدان به ویژه فرانسوی‌ها به انتقاد از کارگردانی ریدلی اسکات پرداخته و به نوعی آن را کوبیدند که در این میان ریدلی اسکات نیز پاسخ بسیار تندی به آن‌ها داده است.

برای مثال روزنامه فرانسوی Le Figaro نوشته که عنوان فیلم را باید «باربی و کِن تحت امپراتوری» نام‌گذاری می‌کردند و French GQ نیز این فیلم را عمیقا «ناشیانه، غیرطبیعی و خام» توصیف کرد و مجله Le Point هم فیلم را «بسیار ضد فرانسوی و طرفدار انگلستان» خواند. ریدلی اسکات در واکنش به این انتقادات به تندی گفت:

فرانسوی ها حتی خودشان را هم دوست ندارند؛ اما مخاطبانی که در پاریس حضور داشتند، عاشق فیلم شده بودند. کسانی که انتقاد می‌کنید، آیا شما در آن برهه حضور داشتید؟ خیر؟ پس لطفا خفه شوید!

فیلم ناپلئون از ریدلی اسکات

هالیوود برای چندین دهه است که به دنبال ساخت زندگی‌نامه ناپلئون بوده و استنلی کوبریک فقید نیز در سال ۱۹۶۹ پروژه‌ای مشهور در همین زمینه توسعه داد، اما به خاطر کنار کشیدن حامیان مالی او به دلیل شکست فیلم Waterloo، این پروژه نیز به باد فراموشی سپرده شد.

ورژن دایرکتور کات این فیلم بیش از ۴ ساعت است که اسکات قبلا گفته بود امیدوار است که اپل پس از اکران سینمایی، ورژن کامل فیلم Napoleon را منتشر کند. اکران فیلمی ۲۷۰ دقیقه‌ای در سینماها کار درستی به نظر نمی‌رسد و به همین خاطر ورژن سینمایی ناپلئون ۱۵۷ دقیقه خواهد بود. سکانس‌های اضافی اسکات بیشتر روی زندگی شخصیت ژوزفین (با بازی ونسا کربی) قبل از ملاقات با ناپلئون و تبدیل شدن به همسرش متمرکز هستند.

فیلم سینمایی Napoleon در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۲۳ (۱ آذر ۱۴۰۲) در سینماها اکران خواهد شد. می‌توانید تریلر رسمی این فیلم که دو ماه پیش منتشر شده را هم از اینجا تماشا کنید.

مطلب پیشنهادی
سال آثار علمی تخیلی، فانتزی و کمی جنون
بهترین فیلم های ۲۰۲۳ از نگاه ژانرهای گوناگون

اینترنت چطور دنیای گیم رو تغییر داده؟

ریمستر بازی The Last of Us Part 2 توسط تیمی از استخدامی‌های جدید ساخته می‌شود - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • Matin-Artorias
  Matin-Artorias | ۲۸ آبان ۱۴۰۲

  There's nothing we can do

  • Two-crowned
   Two-crowned | ۲۸ آبان ۱۴۰۲

   There’s nothing we can do

  • masseffect
   masseffect | ۲۹ آبان ۱۴۰۲

   There's nothing we can do

مطالب پیشنهادی