ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Baldur's Gate 3
اخبار و مقالات

از نظر طرفداران پلی استیشن، Baldur’s Gate 3 بهترین بازی سال ۲۰۲۳ خواهد شد

براساس نظرسنجی انجام‌شده از بین کاربران پلی استیشن، بازی Baldur's Gate 3 شانس زیادی برای دریافت عنوان بهترین بازی سال ۲۰۲۳ را دارد. وب‌سایت PushSquare اخیرا نظرسنجی را برگزار کرد و در آن از کاربران ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱ آذر ۱۴۰۲ | ۲۰:۵۹

براساس نظرسنجی انجام‌شده از بین کاربران پلی استیشن، بازی Baldur's Gate 3 شانس زیادی برای دریافت عنوان بهترین بازی سال ۲۰۲۳ را دارد.

وب‌سایت PushSquare اخیرا نظرسنجی را برگزار کرد و در آن از کاربران پرسید که کدام عنوان در مراسم The Game Awards 2023 بهترین بازی سال خواهد شد. در مجموع حدود ۵۰۰۰ نفر در این نظرسنجی شرکت کردند و بازی نقش‌آفرینی محبوب لاریان ۵۶ درصد آرا را به خود اختصاص داد. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom مقاوم دوم را کسب کرده اما فقط ۲۰ درصد آرا برای آن ثبت شده است.

Marvel's Spider-Man 2 با ۱۲ درصد فاصله چندان زیادی نسبت به بازی بزرگ نینتندو ندارد و Alan Wake 2 نیز ۷ درصد آرا را به خود اختصاص داده است و در جایگاه چهارم دیده می‌شود. ریمیک Resident Evil 4 و Super Mario Bros. نیز به ترتیب ۳ و ۱ درصد آرا را به خود اختصاص داده‌اند و در جایگاه پنجم و ششم قرار گرفته‌اند.

جدای از نتایج این نظرسنجی نیز عنوان تحسین‌شده Baldur's Gate 3 شانس زیادی برای دریافت این عنوان دارد. نسخه Deluxe این عنوان اخیرا با قیمت ۷۹.۹۹ دلار و کلی محتوای فیزیکی و دیجیتال معرفی شده بود.

مراسم گیم‌اواردز ۲۰۲۳ ساعت ۴ صبح روز جمعه ۱۷ آذر برگزار خواهد شد.


ریمستر لست آو آس 2 و نامزدهای گیم آواردز | ویجی‌لاگ پلاس

بازی A Plague Tale: Requiem توسط بیش از ۳ میلیون بازیکن تجربه شده است - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی