ایرادات عمده PES 2020 در آپدیت ماه آینده برطرف خواهند شد

تجربه‌ای حتی بهتر از الان در انتظار بازیکنان است

3

کونامی با انتشار پستی در فیسبوک به نگرانی‌ها در مورد تفاوت نسخه اصلی بازی با دمویی که چندی پیش عرضه شد خاتمه داد. ماجرا از این قرار است که پس از عرضه بازی، بسیاری از مخاطبان این حس را داشتند که گیم پلی نسبت به دمو کندتر شده و داور حتی از خطاهای راگبی مانند نیز چشم می‌پوشد.

استودیوی سازنده PES 2020 در این پست اعلام کرده: «اول از همه باید بگوییم ما روی رفع ایرادهایی که از آن‌ها به عنوان باگ یاد شده کار کرده‌ایم. یکی از این ایرادات مربوط به قضاوت داوران در مورد خطاهاست. از آن جایی که ما بیش از هر چیز روی شبیه ساز بودن این بازی تمرکز می‌کنیم، می‌خواهیم صحنه‌هایی که در فوتبال واقعی توسط داور خطا گرفته می‌شوند در روند بازی هم همین گونه باشند.»

علاوه بر این، دو تغییر عمده که در آپدیت ماه اکتبر در PES 2020 شاهد خواهیم بود بدین شرح هستند:

  • بهبود عملکرد بازیکنان نسبت به توپ‌های سرگردان و تلاش آنان برای بازپس گیری چنین توپ‌هایی. این بهبود به مبارزه‌های طبیعی‌تر در محوطه ۱۸ قدم و در کنار خط نیز منجر خواهد شد.
  • جای‌گیری بهتر بازیکنان خط دفاع و هافبک. وجود فاصله زیاد بین این دو خط باعث شده بود بسیاری از پاس‌ها به مهاجمین حریف برسند و ایجاد موقعیت کنند. با این تغییر، پایه ریزی یک حمله از دفاع به خطوط جلویی بسیار واقع گرایانه‌تر انجام خواهد گرفت.

امیدواریم با این تغییرات تجربه بهتری از این فوتبال مجازی داشته باشیم. این آپدیت تا پایان ماه اکتبر (۹ آبان سال جاری) برای تمامی پلتفرم‌های اجرا کننده PES 2020 منتشر خواهد شد. نقد و بررسی شبیه ساز فوتبال کونامی را می‌توانید در ویجیاتو مطالعه کنید تا در مورد خرید آن، آگا‌هانه‌تر تصمیم بگیرید. نگاه نزدیک ویجیاتو به این بازی نیز در این زمینه اطلاعات زیادی در اختیارتان خواهد گذاشت:

.کپی شد https://vgto.ir/10z

3
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
3 نویسندگان دیدگاه
AFSHINMehradHanif آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
AFSHIN
مهمان
AFSHIN

کی این نسخه برای موبایل هم میاد

Hanif
مهمان
Hanif

این گیم برای موبایل است؟
آفلاین است یا خیر؟

Mehrad
مهمان
Mehrad

چهار تا جمله گفتید ۹۰ درصدش خارجی اه

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...