ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی استارفیلد
اخبار و مقالات

Bethesda در حال پاسخ‌دادن به نظرات منفی استارفیلد در استیم است

تیم پشتیبانی مشتریان Bethesda در حال پاسخ دادن به نظرات منفی ثبت‌شده توسط کاربران استیم برای بازی استارفیلد (Starfield) است. استارفیلد شروع بسیار خوبی داشت و به «بزرگ‌ترین بازی بتسدا» در تمام دوران تبدیل شد. ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۷ آذر ۱۴۰۲ | ۲۰:۲۵

تیم پشتیبانی مشتریان Bethesda در حال پاسخ دادن به نظرات منفی ثبت‌شده توسط کاربران استیم برای بازی استارفیلد (Starfield) است.

استارفیلد شروع بسیار خوبی داشت و به «بزرگ‌ترین بازی بتسدا» در تمام دوران تبدیل شد. پس از آن نیز تعداد بازیکنان بازی افزایش پیدا کرد و رکورد تعداد بازیکنان همزمان بازی‌های این استودیو که تاکنون در اختیار Skyrim بود را شکست. اما حتی با این استقبال اولیه نسبتا خوب، استارفیلد در استیم وضعیت خوبی ندارد و فقط ۶۹ درصد از تمام بیشتر از ۸۰ هزار نظر ثبت‌شده آن مثبت است.

حالا اعضای تیم پشتیبانی مشتریان Bethesda شروع به پاسخ‌دادن به انتقادات کاربران استیم کرده است.

مطلب پیشنهادی
پول‌های خود را در استارفیلد هوشمندانه خرج کنید!
آموزش دریافت سفینه‌های فضایی رایگان در استارفیلد

در پاسخ به یکی از کاربران که داستان Starfield را «متداول» و گیم‌پلی آن را «خسته‌کننده» خوانده، بتسدا به تمام کارهایی که بازیکنان استارفیلد می‌توانند انجام دهند اشاره کرده است:

می‌توان پرواز کرد، می‌توان به فضا رفت، می‌توان استخراج و لوت کرد! Starfield یک بازی RPG با صدها ساعت ماموریت برای تکمیل و شخصیت برای ملاقات است. بیشتر ماموریت‌ها نیز بر اساس مهارت‌ها و تصمیم‌گیری‌های شخصیت شما متفاوت هستند و نتیجه بازی شما را به شدت تغییر می‌دهند.

سپس به این بازیکن پیشنهاد شده است که یک فرصت دیگر به بازی فرصت بدهد، اما این بار شخصیت‌های مختلف با پیش‌زمینه‌های متفاوت را امتحان کند.

در همین حال، در پاسخ به کاربر دیگری که از میزان صفحه لودینگ بسیار زیادی بازی انتقاد کرده است، تیم پشتیبانی بتسدا به «مقدار داده‌ای که برای اجرای بدون نقص گیم‌پلی گسترده بازی تولید می‌شود» اشاره کرده است. تیم Bethesda همچنان در مورد خالی بودن سیارات استارفیلد گفته است که که این نوع طراحی خسته‌کننده نیست:

هدف استارفیلد از اکتشاف این است که احساس کوچک‌بودن را در بین بازیکنان ایجاد کند و باعث شود شما احساس غوطه‌وری بیشتری داشته باشید. می‌توانید به کاوش و یافتن جهان‌هایی ادامه دهید که منابع موردنیاز شما یا پایگاه‌های مخفی برای بررسی دارند.

مطلب پیشنهادی
جایی میان ستاره‌ها
بررسی بازی Starfield

ویجی‌لاگ پلاسجزئیات کالاف دیوتی بعدی و قصه ساخت جی تی ای های کلاسیک

پتنت جدید الکترونیک آرتز به بازیکنان اجازه می‌دهد به جای شخصیت‌ها صحبت کنند - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • Matin-Artorias
    Matin-Artorias | ۷ آذر ۱۴۰۲

    طرز جواب دادنش عین این معلم دینی هاییه که وقتی یه سوال حق میپرسی میپیچونن و جوابت رو کلا پرت میدن طوری که هیچ ربطی نداره

مطالب پیشنهادی