ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

ساخت فیلم I Am Legend 2 رسما توسط ویل اسمیت تایید شد

فیلم من افسانه هستم ۲ (I Am Legend 2) برای سال‌های زیادی در برزخ توسعه قرار داشت ولی اکنون ویل اسمیت ساخت آن را تایید کرده است.  ویل اسمیت یکی از بزرگ‌ترین بازیگران هالیوود است ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۲ آذر ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۵

فیلم من افسانه هستم ۲ (I Am Legend 2) برای سال‌های زیادی در برزخ توسعه قرار داشت ولی اکنون ویل اسمیت ساخت آن را تایید کرده است. 

ویل اسمیت یکی از بزرگ‌ترین بازیگران هالیوود است که بیش از یک دهه پیش در فیلم I Am Legend حضور داشت. استقبال سینمادوستان از من افسانه هستم نسبتا خوب بود و برنامه‌هایی برای ساخت دنباله آن نیز وجود داشت. این برنامه‌ها هیچ وقت عملی نشده بودند، اما اکنون اسمیت با حضور در جشنواره بین المللی فیلم دریای سرخ در عربستان سعودی ساخت آن را تایید کرده است. 

مطلب پیشنهادی
ماجراجویی در سراسر هفت دریا
بهترین فیلم ها درباره دزدان دریایی که باید تماشا کنید

اسمیت همچنین حضور مایکل بی جردن (Michael B. Jordan) در فیلم I Am Legend 2 را تایید کرده است. این بازیگر محبوب اشاره کرد که باید با مایکل بی جردن صحبت کند، چون فیلم‌نامه آن آماده بوده و به دستش رسیده است. نکته عجیب این است که فیلم من افسانه هستم دو پایان متفاوت داشت که در یکی از آن‌ها شخصیت ویل اسمیت کشته می‌شود. 

فیلم I am Legend 2

با این وجود اسمیت تایید کرده که از پایان دوم فیلم استفاده می‌کنند و شخصیت او هنوز زنده است. فیلم اول در سال ۲۰۰۷ به کارگردانی فرانسیس لارنس اکران شد و موفق شد بیش از ۵۸۵ میلیون دلار در باکس آفیس بدست آورد. این فیلم در آغاز پاندمی کرونا در سال ۲۰۱۹ به محبوبیت بیشتری رسید، زیرا داستان آن به یک فاجعه جهانی می‌پرداخت.

در حال حاضر تاریخ آغاز فیلم‌برداری و اکران I Am Legend 2 مشخص نیست.

مطلب پیشنهادی
عاشقانه‌هایی برای ایجاد حس دلگرمی
۱۰ صحنه عاشقانه سینما که همچنان مخاطب را تکان می‌دهند

افسردگی و سلامت روان در بازی‌ها

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی