کاراکتر بجر میهیو در فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie حضور خواهد داشت

جسی پینکن تنها نخواهد ماند

0

کاراکتر بجر میهیو که دوست جسی پینکمن در سریال Breaking Bad بود در فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie حضور خواهد داشت.

در حال حاضر مت جونز، بازیگر نقش بجر میهیو تایید کرده که این کاراکتر در فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie حضور پیدا خواهد کرد. از آن‌جا که این فیلم حوادث بعد از پایان سریال Breaking Bad را روایت می‌کند، باید منتظر ماند و دید که بجر میهیو چه چالش‌هایی را با جسی پشت سر خواهند گذاشت.

البته میهیو تنها دوست جسی نیست که در فیلم Breaking Bad حضور خواهد داشت و اسکینی پیت که بازیگری آن بر عهده چارلز بیکر هست هم در این فیلم باز خواهد گشت.

در حال حاضر می‌دانیم که چند شخصیت از سریال در این فیلم حضور خواهند داشت اما نتفلیکس هنوز رسما مشخص نکرده که باید منتظر بازگشت کدام یک از کاراکترهای شناخته شده Breaking Bad باشیم.

وینس گیلیگان که بعد از Breaking Bad، سراغ ساخت سریال موفق Better Call Saul رفت که داستان آن هم در دنیای Breaking Bad رخ می‌دهد. حال وظیفه نگارش و کارگردانی این فیلم نیز بر عهده گیلیگان است. او تایید کرده که در آینده‌ای نزدیک شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از El Camino خواهیم بود.

فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie در تاریخ ۱۱ اکتبر معادل ۱۹ مهر ماه در سرویس استریم نتفلیکس قابل تماشا خواهد بود. همچنین مدتی پس از آن در شبکه کابلی AMC پخش می‌شود. این فیلم قرار است مانند سایر فیلم‌های جدید نتفلیکس اکران کوتاه مدتی را در سینماها هم تجربه کند. در انتها می‌توانید تریلر این فیلم را با زیرنویس فارسی تماشا کنید:

“]

.کپی شد https://vgto.ir/11e

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...