ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

جزئیات بیشتری از بازی Wu-Tang Clan منتشر شد

اولین بار در سال ۲۰۲۱ اطلاعاتی از Project Shaolin لو رفته بود و اکنون جزئیات بیشتری از این بازی که در ارتباط با گروه Wu-Tang Clan است در اختیار ما قرار دارد.  Shaolin یک بازی ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۶ آذر ۱۴۰۲ | ۱۱:۵۸

اولین بار در سال ۲۰۲۱ اطلاعاتی از Project Shaolin لو رفته بود و اکنون جزئیات بیشتری از این بازی که در ارتباط با گروه Wu-Tang Clan است در اختیار ما قرار دارد. 

Shaolin یک بازی سوم شخص نقش‌آفرینی مبتنی بر مبارزات از نزدیک است که می‌توان آن را با چهار بازیکن دیگر به صورت کو-آپ تجربه کرد. اما تاثیر گروه هیپ هاپ Wu-Tang Clan در این بازی چیست؟ این گروه موسیقی متن بازی را ساخته و لوت‌ها، سلاح‌ها و ابزار Project Shaolin با الهام از آن‌ها طراحی شده است. 

مطلب پیشنهادی
حتما به این موارد دقت کنید
۶ اشتباهی که نباید در استارفیلد انجام دهید

بنابر گزارشات منتشر شده توسعه این بازی برعهده Brass Lion Entertainment قرار دارد، استودیو تازه کاری که در سال ۲۰۱۹ تاسیس شده است. اکنون سایت اینسایدر گیمینگ گزارشات قبلی را تایید و اعلام کرد که این عنوان هنوز در فاز آلفا قرار دارد. همچنین به نظر می‌رسد که گیم‌پلی این عنوان تمرکز زیادی روی ترکیب مبارزات و موسیقی خواهد داشت. 

بازی Wu-Tang Clan

بازیکنان می‌توانند از بین چهار اسلحه مختلف (شمشیر، دو شمشیر و غیره) که همگی دارای سبک‌ و استایل متفاوت و منحصر به فردی هستند، یکی را انتخاب کنند. بازی دارای یک کاتالوگ عظیم از موسیقی وو تنگ کلن است که بیشتر آن‌ها توسط تهیه کننده و دی جی Just Blaze برای بازی دوباره ضبط شده‌اند.

هر ۹ عضو وو تنگ کلن به دو شکل در این بازی حضور دارند، آن‌ها هم شخصیت قابل بازی هستند و هم می‌توانند برای افزایش سلامتی و قابلیت‌ها قدرتمند بازیکنان را باف کنند. بازی شائولین روی شخصیت‌هایی از گروه‌های اقلیتی و جوامع به حاشیه رانده شده تاریخی تمرکز خواهد کرد.

این عنوان استایل هنری شبیه به انیمیشن اسپایدر ورس خواهد داشت و به نظر می‌رسد در انحصار ایکس باکس قرار دارد. 

مطلب پیشنهادی
پول‌های خود را در استارفیلد هوشمندانه خرج کنید!
آموزش دریافت سفینه‌های فضایی رایگان در استارفیلد

تریلر جی تی ای ۶ | جزییاتی که باید بدونیم

کارگردان فیلم The Legend of Zelda چیزی شبیه به آثار میازاکی بسازد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی