ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فیلم نامه Dune 3 تقریبا به صورت کامل نوشته شده است

با وجود اینکه فیلم «تلماسه ۲» هنوز اکران نشده است، اما به نظر می‌رسد که فیلمنامه Dune 3 تقریبا به صورت کامل نوشته شده و رو به تکمیل است.  فیلم Dune 3 با اقتباس از ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۷ آذر ۱۴۰۲ | ۲۰:۱۶

با وجود اینکه فیلم «تلماسه ۲» هنوز اکران نشده است، اما به نظر می‌رسد که فیلمنامه Dune 3 تقریبا به صورت کامل نوشته شده و رو به تکمیل است. 

فیلم Dune 3 با اقتباس از کتاب Dune Messiah که در سال ۱۹۶۵ منتشر شده بود، ساخته می‌شود. اکنون دنی ویلنوو (Denis Villeneuve) اعلام کرده است که کار فیلم‌نامه «تلماسه ۳» تقریبا تمام شده است. دنی ویلنوو باور دارد که باید فیلم سوم را هم بسازد و از آنجایی که داستان شخصیت پل آتریدس در کتاب Dune Messiah به پایان می‌رسد، او این کار را منطقی می‌داند. 

مطلب پیشنهادی
تثبیت سلطه به سبک قهرمانان افسانه‌ای
۱۰ مبارزه حماسی بین قهرمانان بزرگ در تاریخ سینما

ویلنوو در کنفرانس مطبوعاتی در سئول اعلام کرد که نه تنها نوشتن فیلم‌نامه Dune 3 شروع شده است، بلکه کار آن‌ها به زودی تمام می‌شود. البته پروژه بعدی این کارگردان هنوز مشخص نیست و شاید او به سراغ فیلم‌ دیگری برود تا به فرانچایز Dune استراحت دهد. این کار می‌تواند از نظر روحی و ذهنی برای ویلنوو مفید باشد، اما او تصمیم خودش را هنوز گرفته است.

فیلم Dune 3

قسمت اول Dune تقریبا نیمی از داستان کتاب اول فرانک هربرت را پوشش داد؛ یعنی از زمان ترک سیاره Caladan توسط خانواده اتریدیز تا حمله به آن‌ها و فرار پاول و مادرش. فیلم دوم Dune نیمه دوم کتاب اول را اقتباس می‌کند، پاول به چانی (با بازی زندایا) و فریمن‌ها می‌پیوندد تا از کسانی که خانواده او را نابود کرده‌اند، انتقام بگیرد.

Dune: Part 2 در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ در سینماها اکران شود.

مطلب پیشنهادی
از جکی چان بدلکار تا ارتش یک نفره شوارتزنگر
۱۰ فیلم اکشن قدیمی با قهرمانان مورد علاقه پدرها

بهترین بازی های سال ۲۰۲۳ از نگاه ویجیاتو

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی