ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

اطلاعاتی از اولین بسته الحاقی رایگان Borderlands 3 منتشر شد

در جریان اولین استریم رسمی استودیو گیرباکس از بازی بوردرلندز، توسعه‌دهندگان در مورد محتوای پس از عرضه بازی نسخه سوم صحبت کردند؛ این مسیر با ارائه اولین بسته‌الحاقی رایگان با محوریت هالووین که Bloody Harvest ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۰

در جریان اولین استریم رسمی استودیو گیرباکس از بازی بوردرلندز، توسعه‌دهندگان در مورد محتوای پس از عرضه بازی نسخه سوم صحبت کردند؛ این مسیر با ارائه اولین بسته‌الحاقی رایگان با محوریت هالووین که Bloody Harvest نام دارد آغاز خواهد شد.

آپدیت رایگان Bloody Harvest اواخر اکتبر سال جاری میلادی منتشر شده و برای مدت محدودی فعال خواهد بود. «پاول ساژ» کارگردان بازی می‌گوید رویداد این آپدیت به مدت ۶ هفته در دسترس قرار خواهد داشت و مجموعه‌ای از سلاح‌های افسانه‌ای، اسکین و محیط و دشمنان جدید را همراه با باس‌فایتی جذاب و چالش‌بر‌انگیز ارائه خواهد کرد.

ضمنا این استریم تاریخ انتشار قطعی نسخه واقعیت مجازی Borderlands 2 برای استیم را نیز مشخص کرد که در واقع ۲۲ اکتبر، یا ۳۰ مهر در دسترس قرار می‌گیرد. علاوه بر این استودیو گیرباکس وعده داد قسمت جدید نمایش بوردرلندز نیز ماه آینده پخش شده و محتوای بعدی نسخه سوم با نام Maliwan Takedown را تشریح کند.

ساژ در بخش دیگری از این استریم در رابطه با موضوع اضافه شدن کاراکتر جدید به این بازی نیز صحبت کرده است؛ اگر خاطرتان باشد هر دو نسخه قبلی بوردرلندز پس از انتشار محتوایی شامل کاراکترهای قابل بازی جدید نیز دریافت کردند، اما برای نسخه سوم چنین موضوعی صحت نخواهد داشت.

وی در این رابطه می‌گوید: «داده‌های سابق گیرباکس نشان می‌دهد مردم خیلی با کاراکترهای جدید ارتباط برقرار نمی‌کنند و زیاد به آنها وفادار نیستند، در نتیحه تصمیم گرفته شد که چهار کاراکتر اصلی بازی را به صورت بنیادین متفاوت و متنوع طراحی کنیم و همین کافی باشد. شاید حالا که این را گفتم برخی اعتراض کنند و بگویند ما کاراکتر جدید می‌خواهیم، اما باور دارم چنین اتفاقی نخواهد افتاد.»

او برای تاکید روی حرف‌هایش در نهایت اضافه کرد: «داده‌ها نشان داده شاید مردم با کاراکترهای جدید مثلاً پنج مرحله بازی کنند، اما دیدیم که دوباره بر می‌گردند به همان شخصیت‌های اصلی.»

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: تریلر جدید Borderlands 3

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی