ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

وقایع فیلم Furiosa و بازی مد مکس باهم مرتبط است

در سال ۲۰۱۵ شاهد عرضه بازی مد مکس به بازار بودیم که به نظر می‌رسد داستان آن به فیلم اسپین‌آف Furiosa: A Mad Max Saga ارتباط داشته باشد.  فرانچایز مد مکس کار خودش را دهه ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۹ دی ۱۴۰۲ | ۱۴:۰۷

در سال ۲۰۱۵ شاهد عرضه بازی مد مکس به بازار بودیم که به نظر می‌رسد داستان آن به فیلم اسپین‌آف Furiosa: A Mad Max Saga ارتباط داشته باشد. 

فرانچایز مد مکس کار خودش را دهه ۷۰ میلادی با مل گیبسون آغاز کرد و سپس در سال ۲۰۱۵ با فیلم Mad Max: Fury Road حتی توانست درخشش بسیار زیادی در اسکار داشته باشد. این مجموعه همیشه تحت نظر جورج میلر قرار داشته و تنها یک بازی از مد مکس ساخته شده که این کارگردان به صورت مستقیم در ساخت آن نقش نداشته است. 

مطلب پیشنهادی
در این آثار حقیقت ترسناک‌تر از داستان است!
۲۰ فیلم ترسناک که بر اساس داستان‌ واقعی ساخته شدند

عملکرد بازی Mad Max نیز در بازار خوب بود و توانسته فروش قابل قبولی داشته باشد. استودیو Avalanche برای ساخت بازی از فیلم خاصی اقتباس نکرده و یک داستان کلی را روایت کرد. با این وجود به نظر می‌رسد که این بازی در جهان یکسانی با فیلم Furiosa: A Mad Max Saga قرار دارد و کنون (Canon) محسوب می‌شود. 

درو مک‌وینی (Drew McWeeny) یک منتقد سینما است که به ارتباط فیلم فیوریسا و بازی مد مکس اشاره کرده است. بنابر گزارش مک‌وینی تریلر این فیلم به منطقه Gas Town اشاره می‌کند که در بازی مد مکس وجود داشت. یکی از کاربران ردیت ادعا کرده که برادران وارنر به Avalanche اجازه دسترسی به فیلم‌نامه Furiosa را داده بود. 

فیلم Furiosa

جورج میلر به صورت همزمان روی داستان فیلم‌های Furiosa: A Mad Max Saga و Mad Max: Fury Road کار می‌کرد، اما از این کار کمپانی برادران وارنر مطلع نبود. در این فیلم آنیا تیلور-جوی (Anya Taylor-Joy) نقش فیوریوسا را برعهده خواهد داشت، شخصیتی که در فیلم قبلی شارلیز ترون بازیگر آن بود.

Furiosa برای اکران در تاریخ ۲۴ می (۳ خرداد) برنامه ریزی شده است. 


چه بلایی سر برن اوت اومد؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی