ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

استیم
اخبار و مقالات

رکورد شگفت‌انگیز استیم در ۲۰۲۳: انتشار و عرضه بیش از ۱۴,۰۰۰ بازی!

در سال ۲۰۲۳ استیم رکوردشکنی کرده و در این پلتفرم از کمپانی Valve بازی‌های بسیار بیشتری نسبت به سال ۲۰۲۲ و در طی ۱۲ ماه روی آن منتشر شده است. براساس داده‌های SteamDb در سال ...

پوریا رمزک
نوشته شده توسط پوریا رمزک | ۱۲ دی ۱۴۰۲ | ۱۶:۵۶

در سال ۲۰۲۳ استیم رکوردشکنی کرده و در این پلتفرم از کمپانی Valve بازی‌های بسیار بیشتری نسبت به سال ۲۰۲۲ و در طی ۱۲ ماه روی آن منتشر شده است. براساس داده‌های SteamDb در سال ۲۰۲۳ تعداد ۱۴,۵۳۱ بازی روی استیم عرضه شده‌اند. در نتیجه استیم رکورد سال پیش خود را که ۲ هزار عنوان کمتر بود، شکسته است. این حجم از انتشار بازی به این معنی است که هر روز به طور میانگین ۳۹ عنوان روی استیم منتشر شده است!

مطلب پیشنهادی
با این نکات دشمنان خود را نابود کنید!
راهنما بازی The Finals: نکاتی که باید بدانید
استیم

آمار نهایی سال ۲۰۲۳ به خوبی افزایش بازی‌های منتشر شده و روند روبه رشد چند‌ سال اخیر پلتفرم ولو را نشان می‌دهد. سال‌های ۲۰۱۰ و ۲۰۱۹ تنها سال‌های تاریخ استیم بودند که شاهد افزایش عنوان بازی‌ها نسبت به سال قبل خود نبودند، اما با این حال این ترند قدرتمند و افزایشی از سال ۲۰۱۴ وجود دارد. با توجه به تاثیر ابتدایی Steam Greenlight و سپس ورود Steam Direct به عرصه، تعداد بازی‌هایی که روی این پلتفرم منتشر شده‌اند مدام در حال افزایش بوده است.

استیم

مجموع بازی‌هایی که سال پیش منتشر شدند هم بسیار زیاد است. تعداد عناوینی که سال پیش روی استیم آمدند از مجموع بازی‌هایی که در یک دهه نخست فعالیت استیم روی آن منتشر شدند بیشتر بود. اما چیزی که به چشم می‌آید این است که توسعه‌دهنده‌ها نشانی از کم‌کردن سرعت خود نشان نمی‌دهند.

در روز اول سال ۲۰۲۴ دقیقا ۳۶ بازی روی این پلتفرم منتشر شدند. با اینکه از میانگین روزانه سال پیش کمتر به نظر می‌آید، اما باز هم بسیار تاثیرگذار بوده، چرا که در تعطیلات کریسمس قرار داشتیم. در آن زمان همه در حال استراحت هستند و اینکه برنامه‌ای برای انتشار بازی وجود داشته باشد قطعا کار شگفت‌انگیزی است. در نهایت باید منتظر ماند و دید رکورد سال جاری در پلتفرم محبوب Valve چگونه خواهد بود.

مطلب پیشنهادی
نیاز به کمک دارید؟ این مقاله مناسب شماست
جواب بازی فندق | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۸۸۳

بدترین بازی های تاریخ کدومان؟

یونیورسال برنده باکس آفیس آمریکا در سال ۲۰۲۳ بوده است - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی