ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سونی
اخبار و مقالات

سازمان نظارتی فرانسه سونی را بخاطر محدود کردن کنترلر‌‌های PS4 جریمه کرد

سازمان نظارت بر رقابت فرانسه یا همان Autorité de la Concurrence جریمه سنگین ۱۳.۵ میلیونی را برای شرکت سونی در نظر گرفته که براساس دو تخلف مهم بوده است. اول از همه، سو‌نی معیار‌های فنی ...

پوریا رمزک
نوشته شده توسط پوریا رمزک | ۱۲ دی ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۹

سازمان نظارت بر رقابت فرانسه یا همان Autorité de la Concurrence جریمه سنگین ۱۳.۵ میلیونی را برای شرکت سونی در نظر گرفته که براساس دو تخلف مهم بوده است. اول از همه، سو‌نی معیار‌های فنی را در سال ۲۰۱۵ برای مبارزه با جعل و کپی‌برداری اجرا کرد که ناخواسته عملکرد درست کنترلر‌های ترد پارتی دیگر شرکت‌ها برای پلی استیشن ۴ را تحت تاثیر قرار داد. در واقع کنترلرهای ترد پارتی مذکور در زمان بروزرسانی سیستم ارتباطشان با دستگاه قطع می‌شد.

دوم اینکه گفته شده بود که کمپانی‌های رقیب سو‌‌نی از پیوستن به برنامه صدور مجوز سونی منع شده بودند و فقط این مجوز توسط «برنامه مشارکت» سو‌نی داده می‌شد. این انحصارگرایی نیز به مذاق قانون‌گذاران فرانسوی خوش نیامده و شامل جریمه سنگین شده است.

مطلب پیشنهادی
بازگشت جان مارستون
۱۵ نکته که باید پیش از شروع Red Dead Redemption بدانید
سونی

سازمان Autorité de la Concurrence گفته است که شرکت سو‌نی از ایجاد دسترسی به برنامه و درخواست تولیدکنندگان خودداری کرده و اظهار داشته که این ضوابط به صلاح‌دید سونی اعمال شده است.

بیانیه این سازمان از این قرار است:

سو‌نی این ضوابط را با محدودیت زیادی اعمال کرد، آن هم زمانی که دسترسی به برنامه مذکور تنها راه جلوگیری از قطع اتصالات کنترلرها بوده است.

به گفته این سازمان، این اقدامات به طور قابل توجهی به تصویر کلی برند تولیدکنندگان ترد پارتی آسیب زده و مانع از گسترش بازار آن‌ها شده است. هنوز شاهد واکنش عمومی سو‌نی به این جریمه نبوده‌ایم.

مطلب پیشنهادی
یک هانتر در دنیای مارول
آشنایی با کریون شکارچی – صیاد مرد عنکبوتی
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی