ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

مارگو رابی
اخبار و مقالات

مارگو رابی درباره حضور در نقش هارلی کوئین و ساخت فیلم جدید باربی صحبت کرد

«مارگو رابی» درباره احتمال بازگشت به نقش «هارلی کوئین» در یک پروژه دیگر از دی‌سی صحبت کرد. در حال حاضر، قرار است «لیدی گاگا» در فیلم Joker: Folie à Deux این نقش را ایفا کند ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۳ دی ۱۴۰۲ | ۲۲:۵۷

«مارگو رابی» درباره احتمال بازگشت به نقش «هارلی کوئین» در یک پروژه دیگر از دی‌سی صحبت کرد. در حال حاضر، قرار است «لیدی گاگا» در فیلم Joker: Folie à Deux این نقش را ایفا کند که ظاهرا رابی از حضور او در این نقش راضی است.

رابی به ورایتی گفت:

همیشه دوست داشتم هارلی شخصیتی باشد که بازیگران زن دیگر نیز نقش او را ایفا می‌کنند، همانطور که شخصیت‌های مرد نمادین زیادی وجود دارد. این همیشه آرزوی من بوده است. هارلی بسیار سرگرم‌کننده است و می‌تواند سبک‌های مختلفی داشته باشد.

مطلب پیشنهادی
از سه جوکر تا علاقه به بتمن!
داستان The Joker: Year One چگونه جوکر را دگرگون ساخت؟

رابی در فیلم‌های Suicide Squad ،Birds of Prey و The Suicide Squad نقش هارلی کوئین را ایفا کرده است و همانطور که گفتیم، لیدی گاگا در دنباله فیلم جوکر که اکتبر امسال اکران خواهد شد، نقش این شخصیت شرور را ایفا می‌کند. ظاهرا در این فیلم از استعداد گاگا در زمینه موسیقی نیز کمک خواهد کرد، اما بعید به‌نظر می‌رسد که فیلم یک موزیکال کامل باشد.

همچنین در این مصاحبه مارگو رابی درباره ساخت یک فیلم باربی دیگر نیز صحبت کرده است. با توجه به اینکه Barbie بیش از ۱.۴ میلیارد دلار درآمد داشته است و در کل بزرگ‌ترین فیلم سال ۲۰۲۳ محسوب می‌شود، حواشی زیادی درباره ساخت دنباله آن وجود داشته است. رابی گفت که صحبت درباره دنباله این عنوان یک «واکنش نسنجیده» است و همچنین باربی هیچوقت قرار نبوده یک سه‌گانه باشد.

مطلب پیشنهادی
ابرقهرمانان در بحران
آیا هالیوود می‌تواند سینمای ابرقهرمانی را نجات دهد؟

ویجی‌لاگ پلاسلو رفتن کد جی تی ای 5 و نقدهای منفی استارفیلد

بازی GTA V به‌زودی از سرویس گیم پس خارج می‌شود - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی