ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Everspace 2 به آنریل انجین ۵ کوچ می‌کند

استفاده از آنریل انجین ۵ در صنعت ویدئو گیم روز به روز بیشتر می‌شود و حالا استودیو Rockfish Games قصد دارد بازی Everspace 2 را نیز به این موتور بازی‌سازی منتقل کند.  Everspace 2 با ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۵ دی ۱۴۰۲ | ۱۳:۱۰

استفاده از آنریل انجین ۵ در صنعت ویدئو گیم روز به روز بیشتر می‌شود و حالا استودیو Rockfish Games قصد دارد بازی Everspace 2 را نیز به این موتور بازی‌سازی منتقل کند. 

Everspace 2 با وجود اینکه از جلوه‌های بصری بسیار خوبی بهره می‌برد، با آپدیت فصل بهار خود به آنریل انجین ۵ کوچ می‌کند. البته استودیو Rockfish Games یک آپدیت بزرگ دیگر به اسم Incursions نیز برای فصل بهار برنامه‌ریزی کرده است ولی انتظار می‌رود که ارتقای انجین آن زودتر صورت بگیرد. 

مطلب پیشنهادی
تجربه این سرقت مسلحانه جذاب است، اما کماکان جای کار دارد!
بررسی بازی Payday 3

این آپدیت قابلیت‌هایی مثل Nanite و Lumen را به بازی Everspace 2 اضافه نمی‌کند، چون کار را برای بهینه‌ساز دشوار‌تر خواهند کرد. با این وجود این ارتقا کار را برای استودیو راک‌فیش گیمز در آینده آسان‌تر خواهد کرد و توسعه دهندگان برای انتشار آپدیت‌ها و بسته‌های الحاقی بعدی با چالش کمتری روبه رو خواهند شد. 

بازی Everspace 2

 Everspace 2 یک شوتر لوتر فضایی آرکید با حال و هوایی دوستانه است که هر آنچه می‌تواند آن را تبدیل به یک بازی دشوار شبیه‌ساز کند را از مخاطب دور کرده و اجازه می‌دهد خودتان انتخاب کنید که بازی تا چه اندازه دشوار باشد. ساده‌تر کردن روند بازی و ماموریت‌هایی که به اندازه بازی‌های MMO پیچیدگی ندارند به مخاطب اجازه می‌دهد ساعت‌ها سرگرم این بازی باشد.

Everspace 2 هم‌اکنون روی پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ در دسترس قرار دارد. 

مطلب پیشنهادی
بهترین سلاح‌ها در بتل رویال وارزون
بهترین گان های وارزون موبایل | معرفی ۷ اسلحه

چرا جی تی ای ۶ باید شبیه GTA IV باشه؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی