ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Portal: Revolution
اخبار و مقالات

بازی فن‌مید Portal: Revolution منتظر چراغ سبز استیم است

نزدیک به ۱۳ سال پس از عرضه پورتال ۲، قرار بود تا یک بخش داستانی جدید برای طرفداران این بازی دوست داشتنی در نظر گرفته شود. این بازی که در واقع یک ماد ساخته شده ...

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۱۶ دی ۱۴۰۲ | ۱۴:۵۳

نزدیک به ۱۳ سال پس از عرضه پورتال ۲، قرار بود تا یک بخش داستانی جدید برای طرفداران این بازی دوست داشتنی در نظر گرفته شود.

این بازی که در واقع یک ماد ساخته شده توسط طرفداران، با نام Portal: Revolution است، بیش از هشت ساعت گیم پلی و ۴۰ اتاق آزمایش جدید را به بازی اضافه می‌کند.

کسانی که امروز استیم را باز کردند، به جای محتوای پورتال جدید، با اعلامیه ناامیدکننده‌ای از سوی توسعه دهندگان بازی مواجه شدند. گویا ولو هنوز این بازی را بررسی نکرده و چراغ سبزی برای انتشار آن روی استیم نشان نداده است.

این یادداشت در ادامه توضیح می‌دهد که چگونه همه بازی‌های موجود در استیم، قبل از اینکه توسعه‌دهندگان حتی بتوانند گزینه‌ای برای زدن دکمه انتشار را داشته باشند، تحت یک فرآیند بررسی قرار می‌گیرند.

Portal: Revolution

توسعه‌دهندگان این ماد در ابتدا بازی خود را برای بررسی در دسامبر ارسال کردند اما هنوز اتفاقی نیفتاده است. توسعه دهندگان اذعان کردند که در واقع از قبل با پشتیبانی Steam به آن‌ها هشدار داده شده بود که کاهش کارکنان در طول فصل تعطیلات منجر به افزایش زمان بازبینی بازی‌ها خواهد شد.

به گفته سازندگان، Portal: Revolutions درست از جایی شروع می‌شود که Portal 2 به پایان می‌رسد. اگرچه مکانیک‌های جدیدی در بازی وجود دارد که در طول تجربه خود آن‌ها را کشف خواهید کرد.

حال باید منتظر ماند و دید که در نهایت چه خواهد شد و آیا ولو به این بازی اجازه انتشار خواهد داد یا که ماجرا چیز دیگری خواهد بود.


چرا جی تی ای ۶ باید شبیه GTA IV باشه؟

اولین تیزر از فصل دوم سریال Arcane منتشر شد [تماشا کنید] - ویجیاتو
IGN
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی