ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تعداد زیادی از سازندگان بازی Surgeon Simulator اخراج شده‌اند

استودیو بریتانیایی Bossa Studios که بازی‌های شبیه‌سازی مثل Surgeon Simulator و I Am Bread را در کارنامه خود دارد، مجبور شده که تعداد زیادی از کارکنان خود را اخراج کند.  در سال ۲۰۲۳ خیلی از ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۶ دی ۱۴۰۲ | ۱۵:۴۰

استودیو بریتانیایی Bossa Studios که بازی‌های شبیه‌سازی مثل Surgeon Simulator و I Am Bread را در کارنامه خود دارد، مجبور شده که تعداد زیادی از کارکنان خود را اخراج کند

در سال ۲۰۲۳ خیلی از بازی‌سازها شغل خود را از دست دادند و به نظر می‌رسد که موج تعدیل نیرو صنعت ویٔئو گیم در سال ۲۰۲۴ نیز ادامه خواهد داشت. یک سوم از کل اعضای استودیو Bossa Studios که اکثر آن‌ها مربوط به تیم تولید و تضمین کیفیت بودند، شغل خود را با آغاز سال ۲۰۲۴ از دست داده‌اند. 

مطلب پیشنهادی
نیاز به کمک دارید؟ این مقاله مناسب شماست
جواب بازی فندق | نگاهی به پاسخ مراحل ۱ تا ۸۸۳

هنریکه اولیفیرز (Henrique Olifiers)، یکی از موسسین استودیو Bossa Studios، بیانیه‌ای در این زمینه به سایت GamesIndustry ارائه داده است. او انتشار بازی‌های بزرگ و AAA در ماه‌های اخیر مقصر می‌داند، چون باور دارد که باعث شده بازی‌های AA و مستقل برای دیده شدن کار بسیار سخت‌تری داشته‌اند. 

بازی Surgeon Simulator 

از طرف دیگر با افزایش هزینه‌های تولید یک بازی و تاخیر تامین بودجه برای پروژه بعدی این استودیو، مدیران را مجبور کرد تا یک سوم از اعضای خود را اخراج کنند. Bossa Studios استودیوی چندان بزرگی نیست و شمار اعضای اخراج شده در حال حاضر به ۱۹ نفر می‌رسد، اما بدون شک بار کار اعضای فعلی بسیار بیشتر می‌شود. 

توسعه دهنده سری بازی Surgeon Simulator، در حال حاضر روی Lost Skies قرار دارد که یک بازی کوآپ ۱ تا ۶ نفره است و هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارد. 

مطلب پیشنهادی
آخرالزمان هسته‌ای با خشونت خونین
نقد سریال Fallout (فال‌آوت)

ویجی کست: با omidlennon یه گپ گیمی داشتیم

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی