ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Hogwarts Legacy تاکنون ۲۲ میلیون نسخه فروش داشته است

بازی هاگوارتز لگسی (Hogwarts Legacy) در اوایل سال ۲۰۲۳ به بازار عرضه شد و توانسته فروش بسیار خوبی را در سراسر جهان تجربه کند.  دیوید حداد (David Haddad)، رئیس شرکت سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر، در ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۹ دی ۱۴۰۲ | ۱۲:۳۳

بازی هاگوارتز لگسی (Hogwarts Legacy) در اوایل سال ۲۰۲۳ به بازار عرضه شد و توانسته فروش بسیار خوبی را در سراسر جهان تجربه کند. 

دیوید حداد (David Haddad)، رئیس شرکت سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر، در مصاحبه‌ای با ورایتی اعلام کرده است که بازی Hogwarts Legacy تاکنون ۲۲ میلیون نسخه فروش داشته است. با وجود اینکه هاگوارتز لگسی اسپین‌آفی از هری پاتر محسوب می‌شود، اما همچنان این آمار فروش چشم گیر و غیرقابل پیش‌بینی بود. 

مطلب پیشنهادی
آلبوس پرسیوال وولفریک برایان دامبلدور
آشنایی با آلبوس دامبلدور – مدیر مدرسه‌ی هری پاتر

نکته جالب این است که هاگوارتز لگسی در طول سال ۲۰۲۳ افت و خیز زیادی نداشت و حتی در تعطیلات آخر سال ۲ میلیون نسخه فروش داشت. دیوید حداد ادعا می‌کند که Hogwarts Legacy پرفروش‌ترین بازی سال ۲۰۲۳ در جهان محسوب می‌شود، ولی ما آمار فروش عنوانی مثل Call of Duty: Modern Warfare 3 را نداریم که بین آن‌ها مقایسه کنیم. 

بازی Hogwarts Legacy

بازیکنان در مجموع ۷۰۷ میلیون ساعت را صرف هاگوارتز لگسی کرده‌اند، ۸۱۹ میلیون معجون تولید، ۱.۳ میلیارد گیاه را کشت، ۵۹۳ میلیون جانور را نجات و ۵ میلیون جادوگر شرور را شکست داده‌اند. باید اشاره کنیم که این شرکت روی یک بازی مستقل از Quidditch نیز کار می‌کند که در حال حاضر جزئیات زیادی از آن در دسترس قرار ندارد. 

Hogwarts Legacy هم‌اکنون روی پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد. 


ویجی‌لاگ پلاس: بازی های ایکس باکس روی پلی استیشن و جوایز استیم

IGN
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی