ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییچ
اخبار و گزارش‌ها

۵۰۰ نفر از کارمندان توییچ اخراج می‌شوند

متاسفانه روند تعدیل نیرو در صنعت ویدئو گیم همچنان ادامه دارد و امروز کمپانی آمازون اعلام کرده است که ۵۰۰ نفر از کارمندهای توییچ (معادل ۳۵٪) را اخراج می کند. این سومین باری است که ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۰ دی ۱۴۰۲ | ۱۲:۳۹

متاسفانه روند تعدیل نیرو در صنعت ویدئو گیم همچنان ادامه دارد و امروز کمپانی آمازون اعلام کرده است که ۵۰۰ نفر از کارمندهای توییچ (معادل ۳۵٪) را اخراج می کند.

این سومین باری است که آمازون کارمندهای توییچ را اخراج می‌کند و این شرکت در ۱۲ ماه گذشته بیش از ۱۰۰۰ کارمند خود را از دست داده است. این خبر به دنبال تعطیلی فعالیت‌های Twitch در کره جنوبی به دلیل افزایش هزینه‌های پهنای باند در این منطقه منتشر شده است و به نظر می‌رسد که این پلتفرم با مشکلات زیادی روبه‌رو است.

مطلب پیشنهادی
پسری که در برابر پدرش ایستاد
آشنایی با شکست‌ناپذیر – پسر آمنی-من

در یک و دو سال گذشته تعداد کاربران و مصرف کنندگان توییچ روبه کاهش بود و حالا بلومبرگ گزارش داده که اخراج این ۵۰۰ نفر در جهت تلاش های تجدید ساختار آمازون هست. از طرف دیگر چندی پیش نیز تعدادی از مدیران بالا رتبه این شرکت نیز به تصمیم خودشان جدا شده بودند تا در یک کمپانی دیگر به فعالیت خود ادامه دهند.  

توییچ

آمازون یک دهه پیش توییچ را با قیمت ۱ میلیارد دلاری خریداری کرد، اما یک پلتفرم دیگر سودآور نیست. یکی از مشکلات اصلی آمازون برای کسب درآمد از Twitch این است که میزان بسیار زیادی از خدمات آن به صورت رایگان به کاربران ارائه می‌شود و این شرکت روش‌های زیادی برای کسب درآمد ندارد. 

از طرف دیگر این پلتفرم درگیر یک سری رسوایی نیز شده بود که جلوه Twitch را خراب کرده‌اند. پلتفرم رقیب کیک (Kick) نیز در چند سال گذشته خوب عمل کرده است و بخش قابل توجهی از کاربران و تولید کنندگان محتوا را به سمت خودش آورده است. 

مطلب پیشنهادی
تولید محتوای صوتی را بهبود ببخشید
هرآنچه که باید پیش از خرید میکروفن تولید محتوا بدانید | زمستان ۱۴۰۲

پر دانلودترین بازی های اندروید ۲۰۲۳

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی