ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فیلم Kingdom Of The Planet Of The Apes
اخبار و مقالات

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes چند روز زودتر اکران خواهد شد

گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که فیلم Kingdom Of The Planet Of The Apes (پادشاهی سیاره میمون‌ها) چند روز زودتر از تاریخ اکران قبلی خود به سینماها می‌آید. استودیو قرن بیستم دیزنی به تازگی اعلام کرده ...

دنیا جهانگیری
نوشته شده توسط دنیا جهانگیری | ۲۳ دی ۱۴۰۲ | ۱۷:۰۳

گزارش‌های جدید نشان می‌دهد که فیلم Kingdom Of The Planet Of The Apes (پادشاهی سیاره میمون‌ها) چند روز زودتر از تاریخ اکران قبلی خود به سینماها می‌آید. استودیو قرن بیستم دیزنی به تازگی اعلام کرده که فیلم جدید سیاره میمون‌ها به کارگردانی وس بال اکنون قرار است در ۱۰ می (۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳) اکران می‌شود.

دلیل این تغییر همزمانی آن با هفته شلوغ Memorial Day (روز یادبود) و اکران فیلم‌های Furiosa: A Mad Max Saga و The Garfield Movie در سینماها بوده است.

مطلب پیشنهادی
موش‌ و گربه بازی به سبک ژانر وحشت
۱۰ فیلم ترسناک با مضمون تعقیب و گُریز

فیلم Kingdom Of The Planet Of The Apes با گذشت ۳۰۰ سال از زمان داستان سه‌گانه سیاره میمون‌ها، تمدن جدیدی از تقریبا تمام پستانداران قابل تصور را بررسی می‌کند - شامپانزه ها، میمون ها، گوریل ها و اورانگوتان ها همگی شکوفا شده اند. این فیلم به بررسی پیامدهای فیلم ۲۰۱۷، War for the Planet of the Apes می‌پردازد، که جوامع متعددی از میمون‌ها را به تصویر می‌کشد که در دنیایی شکوفا می‌شوند و در آن انسان‌ها به یک موجودیت تقریبا وحشی پسرفت کرده‌اند. در توضیح داستان فیلم  Kingdom of the Planet of the Apes آمده:

وس بال جان تازه‌ای به مجموعه حماسی می‌بخشد که در چندین نسل در آینده پس از سلطنت سزار اتفاق می‌افتد، که در آن میمون‌ها گونه غالبی هستند که به طور هماهنگ زندگی می‌کنند و انسان‌ها به زندگی در سایه‌ها تقلیل یافته‌اند. در حالی که یک رهبر جدید میمون ظالم امپراتوری خود را می‌سازد، میمون جوانی سفری دلخراش را در پیش می‌گیرد که باعث می‌شود همه چیزهایی را که درمورد گذشته می‌دانسته زیر سوال ببرد و انتخاب‌هایی انجام دهد که آینده‌ای را برای میمون‌ها و انسان‌ها رقم می‌زند

فیلم Kingdom Of The Planet Of The Apes

تیم بازیگران شامل اوون تیگ در نقش نوح، یک شامپانزه جوان و فریا آلن در نقش Mae، یک انسان وحشی اشاره کرد. کوین دوران در نقش پروکسیموس سزار، تراویس جفری و لیدیا پکهام در نقش آنایا و سونا، نیل سندیلندز در نقش کورو و پیتر میکون در نقش راکا از دیگر بازیگران این فیلم بلاک‌باستری هستند.

مطلب پیشنهادی
در راه والهالا
۱۰ فیلم جذاب در مورد جنگجویان وایکینگ

چه بلایی سر میدنایت کلاب اومد؟ 

قرارداد SAG-AFTRA با استودیو Replica باعث عصبانیت صداپیشه‌ها شده است - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی