ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

آپدیت Resident Evil Revelations که قفل جدید اضافه می‌کرد، منتفی شد

بعد از اینکه با انتقاد از سوی بازیکنان مواجه شد، کپکام آپدیت اخیر خود را برای نسخه پی‌سی بازی Resident Evil Revelations منتفی کرد و به حالت قبل بازگشت. این به‌روزرسانی یک قفل DRM جدید ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۳ دی ۱۴۰۲ | ۱۹:۵۲

بعد از اینکه با انتقاد از سوی بازیکنان مواجه شد، کپکام آپدیت اخیر خود را برای نسخه پی‌سی بازی Resident Evil Revelations منتفی کرد و به حالت قبل بازگشت.

این به‌روزرسانی یک قفل DRM جدید به نام Enigma Protector اضافه می‌کرد. از زمان انتشار اولیه به‌روزرسانی، Resident Evil Revelations با نقدهای منفی زیادی در استیم مواجه شده بود.

DRM ظاهرا باعث بدتر شدن عملکرد بازی شده بود و بازیکنان خطاهای مختلف را گزارش می‌کردند، نرخ فریم را کاهش داده بود و مادها از کار افتاده بودند. کپکام بیانیه‌ای در استیم منتشر کرد و اعلام کرد که در حال منتفی کردن به‌روزرسانی است.

مطلب پیشنهادی
آشنایی با شخصیت‌های تاریخی کمتر شناخته شده
۶ سریال تاریخی مشابه Shogun که باید تماشا کنید

این شرکت گفت:

با توجه به مشکلی که در آخرین به‌روزرسانی منتشر شده مشاهده شد، ما به‌روزرسانی مربوطه را برگرداندیم و بازی به حالت قبل بازگشت. ما برای ناراحتی ایجاد شده عذرخواهی می‌کنیم و پس از رفع مشکل، به‌روزرسانی را مجددا منتشر خواهیم کرد.

Resident Evil Revelations

Capcom تعداد زیادی از عناوین خود را با قفل Enigma Protector به‌روزرسانی کرده است، از جمله نسخه‌های اخیر رایانه‌های شخصی مانند Mega Man Battle Network Legacy Collection و Ghost Trick: Phantom Detective.

در جلسه‌ای که توسط Capcom R&D در ماه نوامبر ارائه شد، نشان می‌داد که تمرکز اصلی این شرکت بر نسخه‌های جدید DRM حول محدود کردن استفاده از مادها در عناوین کپکام است. این شرکت استفاده از مادها را به تقلب تشبیه کرده است.

این شرکت باور دارد که اگر یک ماد به صورت رسمی عرضه نشده باشد، استفاده از آن به معنی تقلب است. اکثر مادهای برای نرم افزارهای ضد تقلب قابل تشخیص نیستند و باید به عنوان تقلب طبقه‌بندی شوند.

مطلب پیشنهادی
موش‌ و گربه بازی به سبک ژانر وحشت
۱۰ فیلم ترسناک با مضمون تعقیب و گُریز

چجوری میشه با گیم پول در اورد؟ | ویجی کست با @NarimanCupid

استودیو راکستدی هیچ‌وقت روی بازی سوپرمن کار نمی‌کرد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • ❤️ NieR LoveR
    ❤️ NieR LoveR | ۲۴ دی ۱۴۰۲

    معلوم نیست قفله یا بمب انتحا.ری ؟!

مطالب پیشنهادی