ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی Call of Duty Zombies یک دهه پیش در دست ساخت قرار داشت

مد زامبی در بازی‌های کال آو دیوتی (Call of Duty) کار خودش در این فرانچایز را از ۱۶ سال پیش آغاز کرده و همچنان بین طرفداران بسیار محبوب هست. حالا هر نسخه از کال آو ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۴ دی ۱۴۰۲ | ۱۲:۳۶

مد زامبی در بازی‌های کال آو دیوتی (Call of Duty) کار خودش در این فرانچایز را از ۱۶ سال پیش آغاز کرده و همچنان بین طرفداران بسیار محبوب هست.

حالا هر نسخه از کال آو دیوتی با مد زامبی جدیدی همراه است و توجه میلیون‌ها بازیکن در سراسر جهان را به خود جلب می‌کند. با این وجود یک دهه پیش از یک بازی مستقل و لایو سرویس از Call of Duty Zombies در دست ساخت قرار داشت که اکتیویژن به صورت کامل پروژه را کنسل کرد و اجازه انتشار به آن را نداد. 

مطلب پیشنهادی
خیانت در امانت
بررسی بازی Call of Duty Modern Warfare 3

مایکل گاملت (Michael Gummelt)، عضو سابق استودیو Raven Software، در لینکدین پستی منتشر و اعلام کرده که ۱۰ سال پیش یک بازی مستقل از کال آو دیوتی زامبی در دست ساخت قرار داشت. مایکل گاملت طراح ارشد این پروژه بود که در بین سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ در دست ساخت بود.

کال آو دیوتی زامبی

البته این پروژه اکنون به شکل دیگری و در کنار کال آو دیوتی مدرن وارفر ۳ به واقعیت تبدیل شده است. با این وجود با گذشت زمان مد زامبی فعلی آپدیت می‌شود و به یک بازی مستقل تکامل پیدا می‌کند. هنوز به صورت رسمی اطلاعاتی از نسخه بعدی COD منتشر نشده است، اما می‌دانیم Treyarch وظیفه ساخت آن را برعهده دارد، استودیویی که خالق اصلی مد زامبی محسوب می‌شود. 

مطلب پیشنهادی
هیولا‌های گوشت‌خوار در قاب تلویزیون
بهترین سریال ترسناک زامبی محور | ۲۷ سریال برتر حمله زامبی ها

بازی هایی که ساخت قسمت جدیدشون خیلی طول کشید 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی