ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تریلر جدیدی از فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie منتشر شد

بعد از بسته شدن پرونده والتر وایت، جسی پینکمن موهایش را می‌تراشد و حال به نظر می‌رسد به دنبال چیزی یا کسی می‌گردد. تریلر کامل و جدیدی از فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۲ مهر ۱۳۹۸ | ۱۸:۴۰

بعد از بسته شدن پرونده والتر وایت، جسی پینکمن موهایش را می‌تراشد و حال به نظر می‌رسد به دنبال چیزی یا کسی می‌گردد. تریلر کامل و جدیدی از فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie منتشر شد.

این ویدیوی دو دقیقه‌ای همانطور که پیش از این نیز تایید شده بود، نشان می‌دهد ماجراهای El Camino درست از همان جایی دنبال می‌شود که سریال Breaking Bad به پایان رسید. بعد از فرار از اوضاع خطرناک و کشتار جمعی والتر، تریلر جدید نشان می‌دهد جسی با دوستان قدیمی‌اش یعنی «بجر میهیو» و «اسکینی پیت» (که پیش از این نیز حضورشان تایید شده بود) دوباره ملاقات می‌کند.

اگرچه به نظر می‌رسید همه چیز برای جسی به پایان رسیده و او با خنده‌ای بر لب سوار بر شورولت El Camino به سمت سرنوشتش حرکت می‌کند، اما آنچه در این تریلر می‌بینیم از ماجرای دیگری حکایت دارد.

پلیس و تمام نیروهای امنیتی به دنبال جسی پینکمن می‌گردند و گویا او نیز به دنبال یافتن چیزی یا کسی است. تریلر جدید El Camino جنبه‌های جدیدی از شخصیت متحول شده و سرسخت جسی را نشان می‌دهد؛ آنچه در پایان تریلر مشاهده کردیم گویای این است که قرار نیست جسی به این سادگی‌ها از دردسر دور بماند.

تریلر دو دقیقه‌ای فوق در فاصله کمتر از ۴۸ ساعت نسبت به تیزری کوتاه منتشر شد که جسی پینکمن را در حال گوش دادن به صدای رادیو نشان می‌داد که در آن پلیس از مردم خواهش می‌کرد در صورت داشتن اطلاعاتی در مورد کشتار جمعی رخ داده و محل تقریبی جسی پینکمن، با آنها همکاری کنند.

فیلم El Camino نوزدهم مهر ماه از طریق سرویس نتفلیکس پخش خواهد شد؛ کارگردانی و نویسندگی این مجموعه را «وینس گیلیگان» خالق سریال برکینگ بد بر عهده دارد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی