ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

مدیر عامل سونی: آینده پلی استیشن روی موبایل، پی‌سی و کلاود خواهد بود

سونی همیشه در بازار کنسول‌های خانگی پیشرو بوده و کنسول پلی استیشن ۵ نیز لانچ بسیار موفقی را تجربه کرده‌ است، با این وجود مدیر عامل این شرکت برنامه‌های دیگری برای آینده دارد.  کنیچیرو یوشیدا ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۳ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۲:۵۳

سونی همیشه در بازار کنسول‌های خانگی پیشرو بوده و کنسول پلی استیشن ۵ نیز لانچ بسیار موفقی را تجربه کرده‌ است، با این وجود مدیر عامل این شرکت برنامه‌های دیگری برای آینده دارد. 

کنیچیرو یوشیدا (Kenichiro Yoshida)، مدیرعامل سونی، با مدیریت سرمایه گذاری Norges Bank مصاحبه‌ای داشته و درباره آینده کوتاه و بلند مدت پلی استیشن صحبت کرده است. سونی در سال‌های گذشته سعی در ورود به بازار موبایل، پی‌سی گیمینگ و کلاود را داشته و آن‌ها قصد دارد این استراتژی را برای سال‌های آینده نیز حفظ کند. 

مطلب پیشنهادی
کنسول دستی طلایی سونی
بهترین‌ بازی‌های PSP جهت اجرا روی موبایل

با این وجود کنیچیرو یوشیدا خاطر نشان کرد که کنسول پلی استیشن همچنان در مرکزیت توجه آن‌ها قرار دارد و در این زمینه تغییری ایجاد نخواهند کرد. او درباره سرویس‌های اشتراکی مثل پلی استیشن پلاس و رشد آن‌ها نیز صحبت کرد و گفت که ارزش سرمایه‌گذاری دارند، اما مناسب همه بازیکنان نیستند و آینده صنعت در آن خلاصه نمی‌شود. 

مدیر عامل سونی

موضوع دیگر این مصاحبه خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت بود که حاشیه‌های زیادی را به همراه داشته است. مدیرعامل سونی باور دارد که رقابت سالم برای رشد صنعت بازی‌های ویدئویی ضروری است و آن‌ها تلاش می‌کند انتخاب‌های متنوعی در اختیار کاربران پلی استیشن در سراسر جهان قرار دهند.

سونی تاکنون چند تا از بزرگ‌ترین بازی‌های خود را روی پلتفرم پی‌سی در دسترس قرار داده است، اما هنوز به صورت جدی به بازار موبایل گیمینگ ورود نکرده است.

مطلب پیشنهادی
یور فرندلی نیبرهود اسپایدرمن!
کوییز ۲۹ ویجیاتو؛ چقدر با اسپایدرمن آشنا هستید؟ (قسمت ۲)

از رونمایی کامل بازی ایندیانا جونز تا شکایت راکستار از رمدی | ویجی‌لاگ پلاس

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی