ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

سریال Saquid Game
اخبار و مقالات

فصل دوم سریال Squid Game امسال از نتفلیکس پخش می‌شود

در نامه‌ای از سرمایه‌گذاران که امروز نتفلیکس پس از گزارش سه ماهه مالی خود فرستاد، این غول استریمینگ برنامه سال ۲۰۲۴ خود را تبلیغ و تایید کرد که فصل دوم سریال Squid Game (بازی مرکب) ...

دنیا جهانگیری
نوشته شده توسط دنیا جهانگیری | ۴ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۲:۳۰

در نامه‌ای از سرمایه‌گذاران که امروز نتفلیکس پس از گزارش سه ماهه مالی خود فرستاد، این غول استریمینگ برنامه سال ۲۰۲۴ خود را تبلیغ و تایید کرد که فصل دوم سریال Squid Game (بازی مرکب) همین امسال به نتفلیکس می‌آید.

علاوه بر آن فصل دوم سریال‌های The Diplomat (دیپلمات) و The Empress (ملکه) نیز همین امسال در کنار فصل سوم Bridgerton (بریجرتون) منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی
تعلیق، رازآلودگی و مسائل روانشناختی
برترین سریال‌های روانشناسی که دلهره را به شما تزریق می‌کند

فصل اول سریال اسکویید گیم ۱۷ سپتامبر سال ۲۰۲۱ از نتفلیکس پخش شد و توانست با بیش از ۱.۶۵ میلیارد ساعت بیننده در ۲۸ روز به یک پدیده جهانی تبدیل شود. اکنون فصل دوم این مجموعه بعد از سه سال از فصل اول نزد مخاطبان برمی‌گردد.

بازی مرکب اولین سریال نتفلیکس بود که در زمان پخش، بینندگان آن از مرز ۱۰۰ میلیون نفر عبور کرد و تا به امروز به عنوان پربیننده‌ترین مجموعه نتفلیکس در تمام دوران شناخته می‌شود. انتظار می‌رود در سریال جدید بازیگرانی نظیر لی جونگ-جه در نقش اصلی سیانگ جی هان، لی بیونگ هون در نقش میزبان بازی (Front Man)، وی ها جون در نقش کارآگاه پلیس و گونگ یو خواهیم بود.

سریال Saquid Game

بازیگران جدید فصل دوم سریال Squid Game شامل شیوان، کانگ ها-نئول، پارک سونگ هون، یانگ دونگ-گیون، پارک گیو-یونگ، جو یو ری، کانگ آئه سیم، لی دیوید، لی جین ووک، تی.اُ.پی، نو جائه وون و وون جی آن می‌شود. هوانگ دونگ هیوک همانند فصل اول، وظیفه کارگردانی و تهیه‌کنندگی ارشد را برعهده خواهد داشت.

هنوز تاریخ پخش فصل دوم سریال Squid Game مشخص نشده و احتمالا باید در اواخر سال ۲۰۲۴ منتظر تماشای آن باشیم.

مطلب پیشنهادی
هیجان به سبک کره‌ای ها
20 سریال برتر اکشن کره‌ای

تجربه دوباره یک شاهکار | بررسی TLOU Part 2 Remastered

پردانلود‌ترین بازی‌های پلتفرم‌های پلی استیشن در سال ۲۰۲۳ مشخص شدند - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی