ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازی جدید
اخبار و مقالات

سازنده The Callisto Protocol در حال ساخت یک بازی AAA جدید است

استودیوی Striking Distance، سازنده بازی The Callisto Protocol ظاهرا در حال توسعه پروژه بعدی خود است که از آن به‌عنوان یک بازی AAA یاد شده و توسط آنریل انجین ۵ ساخته می‌شود. طبق اطلاع‌رسانی انجام‌شده ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۵ بهمن ۱۴۰۲ | ۲۰:۴۸

استودیوی Striking Distance، سازنده بازی The Callisto Protocol ظاهرا در حال توسعه پروژه بعدی خود است که از آن به‌عنوان یک بازی AAA یاد شده و توسط آنریل انجین ۵ ساخته می‌شود.

طبق اطلاع‌رسانی انجام‌شده توسط shinobi602 در ایکس، ظاهرا این استودیو آگهی شغلی را برای یک انیماتور اصلی گیم‌پلی منتشر کرده است که در آن اعلام شده روی یک بازی کاملا جدید و معرفی‌نشده کار می‌کند. اطلاعات بیشتری از این پروژه در حال حاضر موجود نیست، جز اینکه ظاهرا با موتور Unreal Engine 5 در حال توسعه است.

اولین بازی استودیو Striking Distance، یعنی عنوان ترسناک بقا The Callisto Protocol در دسامبر ۲۰۲۲ منتشر شد و با استقبال کم جوش و خروشی از سوی منتقدان و بازیکنان مواجه شد. همچنین با‌زی در روند فروش خود نیز چندان موفق نبود و به‌دنبال آن این استودیو با اخراج مواجه شد.

در ماه سپتامبر نیز اعلام شد که «گلن اسکافیلد»، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Striking Distance این استودیو را ترک می‌کند. «استیو پاپوتسیس» اکنون جایگزین او شده است.


تجربه دوباره یک شاهکار | بررسی TLOU Part 2 Remastered

۵۰٪ از اعضای استودیو Black Forest Games اخراج شدند - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی