ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بلیزارد
اخبار و مقالات

رئیس جدید بلیزارد معرفی شد

«یوهانا فاریس» (Johanna Faries)، مدیرکل بازی‌های Call of Duty به‌عنوان رئیس جدید استودیو بلیزارد (Blizzard Entertainment) معرفی شد. مایک ایبارا (Mike Ybarra)، رئیس سابق استودیو بلیزارد در اخراج‌های دسته‌جمعی که هفته گذشته رخ داد، این ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۹ بهمن ۱۴۰۲ | ۲۲:۲۰

«یوهانا فاریس» (Johanna Faries)، مدیرکل بازی‌های Call of Duty به‌عنوان رئیس جدید استودیو بلیزارد (Blizzard Entertainment) معرفی شد.

مایک ایبارا (Mike Ybarra)، رئیس سابق استودیو بلیزارد در اخراج‌های دسته‌جمعی که هفته گذشته رخ داد، این شرکت را ترک کرده بود. حالا بلومبرگ در گزارش خود اعلام کرده که فاریس در یک ایمیل، انتخاب‌شدن خود به‌عنوان رئیس جدید را اعلام کرده است.

فاریس در ایمیل خود به تضاد گذشته بین اکتیویژن و بلیزارد برای کار روی پروژه‌هایشان اشاره کرد که ترجیح می‌دهند بدون فشار بیشتر شبیه اکتیویژن باشند. او از ۵ فوریه (۱۶ بهمن) کارش به‌عنوان رئیس استودیو را آغاز خواهد کرد.

در این نامه نوشته‌شده است:

اکتیویژن، بلیزارد و King شرکت‌های کاملا متفاوتی با بازی‌ها، فرهنگ‌ها و جوامع مختلف هستند. توجه به این نکته ضروری است که نحوه ارائه Call of Duty برای بازیکنان اغلب می‌تواند با بازی‌های دیگر متفاوت باشد: هرکدام با گیم‌پلی متفاوت، جوامعی که آن‌ها را احاطه کرده‌اند و مدل‌های لازم برای موفقیت همراه هستند. من این موضوع را با تیم رهبری بلیزارد در میان گذاشته‌ام و با حساسیت روی این پویایی‌ها و احترام عمیق به بلیزارد کار خود را شروع می‌کنم، در حالی که در جهان‌هایمان به ارتفاعات بالاتری می‌رویم.


چالش‌های بازی‌سازی در ایران با سازنده بازی ایرانی Nobody’s Left | ویجی کست

استودیو Pocket Pair، سازنده Palworld روی بازی جدیدی کار می‌کند - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی