ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Persona 3 Reload
اخبار و مقالات

شایعه: محتوای FES به صورت بسته الحاقی به Persona 3 Reload اضافه خواهد شد

بازی Persona 3 Reload تا چند روز دیگر عرضه می‌شود و با امتیاز ۸۹ در متاکریتیک، مطمئنا به نظر می‌‌رسد که Atlus یک عنوان عالی دیگر ارائه کرده است. هرچند طرفداران قدیمی پرسونا ۳ همچنان ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ | ۲۱:۲۱

بازی Persona 3 Reload تا چند روز دیگر عرضه می‌شود و با امتیاز ۸۹ در متاکریتیک، مطمئنا به نظر می‌‌رسد که Atlus یک عنوان عالی دیگر ارائه کرده است.

هرچند طرفداران قدیمی پرسونا ۳ همچنان ناامید هستند که علی‌رغم مدرن‌سازی نسخه اصلی از جهات مختلف، هنوز لزوما به عنوان تجربه نهایی بازی عمل نمی‌کند، چرا که با محتوای انحصاری اضافه شده در Persona 3 FES و Persona 3 Portable در بازسازی گنجانده نشده‌اند.

اکنون آنطور که مشخص شده، به گفته یکی از افشاگران برجسته، حداقل بخشی از این محتوا در آینده نسبتا نزدیک، راه خود را به نسخه بازسازی شده باز خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی
فرسنگ‌ها زیر انتظارات
بررسی بازی Skull and Bones

در توییتر، MbKKssTBhz5 که چندین خبر از Atlus را در گذشته به طور دقیق فاش کرده، از جمله Persona 3 Reload و Metaphor: ReFantazio، قسمت داستانی انحصاری FES، با عنوان The Answer، به عنوان بسته الحاقی پس از عرضه به Persona 3 Reload اضافه خواهد شد.

به گفته این افشاگر، Atlus بسته‌های الحاقی متعددی را برای بازسازی برنامه‌ریزی کرده و قصد دارد آن را در سال مالی 2024/25 (یعنی قبل از آپریل ۲۰۲۵) منتشر کند.

با این حال، اگرچه DLC‌ها شامل موسیقی و لوازم تزئینی جدید نیز می‌شود، مهم‌ترین محتوای انحصاری Persona 3 Portable - مسیری که به بازیکنان اجازه می‌دهد به‌ عنوان یک قهرمان زن بازی کنند و عناصر داستانی جدیدی اضافه می‌کنند - ظاهرا برای Reload دوباره ساخته نمی‌شود.

Persona 3 Reload

به طور سنتی، هنگام افزودن محتوای جدید قابل توجه به بازی‌های پرسونا، استودیو Atlus ترجیح می‌دهد به جای انتشار نسخه‌های توسعه‌ یافته، از Persona 3 FES گرفته تا Persona 4 Golden تا Persona 5 Royal، نسخه‌های کاملا جدید و جداگانه را عرضه کند.

کاربر MbKKssTBhz5 همچنین قبلا ادعا کرده بود که اگرچه پرسونا ۳ ریلود به نینتندو سوییچ نمی‌آید، Atlus قصد دارد آن را به Switch 2 بیاورد. باید منتظر بمانیم و ببینیم.

Persona 3 Reload در تاریخ ۲ فوریه برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One و PC عرضه می‌شود.

مطلب پیشنهادی
دراما در مدرسه
بررسی بازی Persona 3: Reload

بازی هایی که توی کشورهای مختلف ممنوع شدن

بازی Assassin's Creed Mirage بیش از ۵ میلیون بازیکن داشته است - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی