ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

اولین تصویر از انیمیشن سریالی Among Us منتشر شد

امانگ آس (Among Us) عنوانی بود که در دوران پاندمی کرونا به محبوبیت بسیار زیادی دست پیدا کرد و یک انیمیشن سریالی نیز از آن در دست ساخت قرار دارد.  اکنون استودیو Inner Sloth اولین ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۲:۳۵

امانگ آس (Among Us) عنوانی بود که در دوران پاندمی کرونا به محبوبیت بسیار زیادی دست پیدا کرد و یک انیمیشن سریالی نیز از آن در دست ساخت قرار دارد. 

اکنون استودیو Inner Sloth اولین تصویر از سریال انیمیشنی امانگ آس را با پستی در توییتر منتشر کرده است. این تصویر کافه تریا از نقشه اصلی بازی به نام the Skeld را نشان می‌دهد. انیمیشن Among Us در تابستان معرفی شده بود و استودیو اینراسلاث از نزدیک در ساخت آن نقش خواهد داشت، با این وجود کار اصلی برعهده استودیو Titmouse قرار دارد. 

مطلب پیشنهادی
Elemental و بازیابی جادوی کارهای گذشته پیکسار
Elemental  و عصری نو برای پیکسار

Titmouse استودویی است که سابقه ساخت Big Mouth و Star Trek: Lower Decks را در کارنامه خود دارد. اوون دنیس (Owen Dennis)، نویسنده Regular Show، رهبری تیم سازنده را برعهده دارد. انتظار می‌رود که فریبکاری در بطن داستان قرار گیرد که به همه خدمه کشتی کشتی از پشت خنجر زده و باعث ایجاد هرج و مرج شود. تصویر منتشر شده را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

انیمیشن Among Us

استودیوی بازی‌سازی اینراسلاث برای توسعه بیشتر و محبوبیت فراتر، کارهای مختلفی انجام داد که کراس‌اوورهای مختلف و اضافه کردن نسخه واقعیت مجازی این بازی یکی از آن‌ها بود. حتی سازنده مانگای داستانی مربوط به این محصول را هم منتشر کرد و در نهایت زمانی که قصد داشت نسخه دوم را بسازد، همه چیز را به نفع نسخه اصلی رها کرد.

در حال حاضر تاریخ پخش انیمیشن Among Us مشخص نیست ولی ممکن است برای پایان سال ۲۰۲۴ آماده شود. 

مطلب پیشنهادی
از شاهدخت تا خلافکار
بهترین شخصیت های زن دنیای انیمیشن‌ها

بازی هایی که توی کشورهای مختلف ممنوع شدن

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی