ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Final Fantasy 7 Rebirth
اخبار و مقالات

تاریخ انتشار نمرات بازی Final Fantasy 7 Rebirth مشخص شد

بازی Final Fantasy 7 Rebirth کم‌تر از یک ماه دیگر منتشر می‌شود و با نزدیک شدن به تاریخ انتشار آن، عطش طرفداران برای دیدن جزئیات بیشتر از بازی افزایش می‌یابد. دو روز دیگر قرار است ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۴

بازی Final Fantasy 7 Rebirth کم‌تر از یک ماه دیگر منتشر می‌شود و با نزدیک شدن به تاریخ انتشار آن، عطش طرفداران برای دیدن جزئیات بیشتر از بازی افزایش می‌یابد. دو روز دیگر قرار است یک رویداد State of Play مخصوص این بازی داشته باشیم و اگر آن نمایش هم برایتان کافی نیست، می‌توانید منتظر انتشار نقدهای بازی باشید.

تام هندرسون در یک توییت ادعا کرد که منتقدان اکنون مشغول تجربه Final Fantasy 7 Rebirth هستند و نقدهای این بازی نقش آفرینی در تاریخ ۳ اسفند، یعنی درست یک هفته پیش از انتشار بازی منتشر خواهند شد. این احتمالا نشانه خوبی برای کیفیت بازی است؛ وقتی ناشران کد بازی خود را زودهنگام در اختیار منتقدان قرار می‌دهند و از چندین روز قبل از انتشار بازی می‌توانیم شاهد نقدهای آن باشیم، یعنی آن‌ها نسبت به کیفیت بازی خود اطمینان دارند و این قطعا خبر خوبی برای طرفداران فاینال فانتزی است.

مطلب پیشنهادی
باس فایتی که خون شما را ذره ذره مصرف می‌کند
چطور Mohg را در Elden Ring شکست دهیم؟

از طرف دیگر طبق شایعات، یک دموی قابل بازی رایگان برای Final Fantasy 7 Rebirth در نظر گرفته شده است که قرار است طی رویداد استیت آو پلی معرفی شود. این هم خبر خوب دیگری برای بازیکنانیست که می‌خواهند هر چه زودتر تجربه‌ای از بازی داشته باشند.

بازی Final Fantasy 7 Rebirth در تاریخ ۱۰ اسفند برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی
دورهمی این هفته با نینجامون رو از دست ندید!
صندلی داغ ویجیاتو ۱۵#؛ محمدرضا نوروزی

چرا ۲۰۲۴ سال سخت ویدیوگیمه؟

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی