ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

کوین کاستنر شاید برای قسمت‌های پایانی سریال Yellowstone بازگردد

یلواستون (Yellowstone) یکی از سریال‌های خوب چند سال اخیر محسوب می‌شود که از قبل اعلام شده بود کوین کاستنر (Kevin Costner) در قسمت‌های پایانی آن حضور نخواهد داشت.  فیلم‌برداری نیمه دوم فصل پایانی سریال Yellowstone ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۲:۱۴

یلواستون (Yellowstone) یکی از سریال‌های خوب چند سال اخیر محسوب می‌شود که از قبل اعلام شده بود کوین کاستنر (Kevin Costner) در قسمت‌های پایانی آن حضور نخواهد داشت. 

فیلم‌برداری نیمه دوم فصل پایانی سریال Yellowstone تا چند ماه دیگر آغاز می‌شود، اما در حال حاضر کوین کاستنر قرار نیست در آن‌ها حضور داشته باشد. قرارداد پارامونت با این بازیگر به پایان رسیده و به همین خاطر نویسنده‌ها مجبور به حذف او از داستان شده‌اند. با این وجود به نظر می‌رسد که خود کاستنر به بازگشت برای فیلم‌برداری قسمت‌های پایانی یلواستون مشکلی نخواهد داشت. 

مطلب پیشنهادی
آشنایی با شخصیت‌های تاریخی کمتر شناخته شده
۶ سریال تاریخی مشابه Shogun که باید تماشا کنید

بنابر گزارش Puck News، یکی از نمایندگان کوین کاستنر از تیلور شریدان (Taylor Sheridan)، خالق یلواستون، خواسته که به این بازیگر اجازه دهد تا داستانش را در سریال به پایان برساند. در حال حاضر تصمیم تیلور شریدان مشخص نیست و به نظر می‌رسد که او از فیلم‌نامه قسمت‌های باقی مانده سریال Yellowstone خیلی راضی بوده و شاید اجازه بازگشت کوین کاستنر را ندهد.

کوین کاستنر در سریال Yellowstone

کوین کاستنر از زمان آغاز اولین اپیزود سریال «یلواستون» تا به امروز، ستاره اصلی نمایش بوده و ایفای نقش او در قالب شخصیت جان همواره مورد تحسین و ستایش قرار گرفته است. یلواستون با فصل پنج به پایان می‌رسد اما پارامونت از قبل ساخت یک سریال دنباله با بازی متیو مک‌کانهی معرفی کرده و حتی ساخت اسپین‌آف‌ها بیشتر نیز ممکن به نظر می‌رسد. 

فیلم‌برداری قسمت‌های پایانی و باقی مانده یلواستون در فصل بهار آغاز می‌شود و شاید این سریال برای پخش در انتهای سال ۲۰۲۴ آماده شود. 

مطلب پیشنهادی
نگاهی خواهیم داشت به کارتون‌های سریالی از شخصیت مرد عنکبوتی
نگاهی به انیمیشن‌های سریالی مرد عنکبوتی (بر اساس امتیاز IMDB)

ده شکایت عجیب مردم از شرکت‌های بازی‌سازی!

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی