ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

جیمز کامرون آواتار
اخبار و مقالات

جیمز کامرون ساخت قسمت ششم و هفتم Avatar را هم در نظر دارد

تاکنون می‌دانستیم که جیمز کامرون به‌دنبال ساخت پنج فیلم Avatar است، اما او اکنون فاش کرده که ساخت فیلم آواتار 6 و 7 را هم در نظر دارد! کامرون در مصاحبه‌ای با Collider فاش کرد ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۷:۳۸

تاکنون می‌دانستیم که جیمز کامرون به‌دنبال ساخت پنج فیلم Avatar است، اما او اکنون فاش کرده که ساخت فیلم آواتار 6 و 7 را هم در نظر دارد!

کامرون در مصاحبه‌ای با Collider فاش کرد که ایده‌هایی برای ساخت قسمت ششم و هفتم فیلم آواتار را هم در نظر دارد، با این حال به احتمال زیاد او آن‌ها را کارگردانی نخواهد کرد.

مطلب پیشنهادی
فیلم های ابرقهرمانی آینده بوی امید می‌دهند
چرا ۲۰۲۵ احتمالاً بهترین سال ممکن برای آثار ابرقهرمانی است

ما فیلم‌نامه کل پنج فیلم را به طور کامل نوشته‌ایم و من هم ایده‌هایی برای شش و هفت دارم، هرچند که احتمالا تا آن موقع کار را به عهده فرد دیگری می‌سپارم. به هر حال، من یک انسان فانی هستم. اما از کاری که انجام می‌دهیم لذت می‌بریم. عاشقش هستیم. با افرادی عالی کار می‌کنیم.

جیمز کامرون آواتار

جالب اینجاست که او قبلا گفته بود که شاید حتی کارگردانی فیلم‌های چهارم و پنجم را هم انجام ندهد، چرا که ساخت یک فیلم آواتار فرایندی به شدت وقت‌گیر است و او می‌خواهد پروژه‌های دیگری هم بسازد. با این حال او هنوز تصمیمی در این باره نگرفته است.

فکر می‌کنم به مرور زمان، نمی‌دانم بعد فیلم سه یا چهار، کار را به عهده کارگردانی مورد اعتماد بسپارم تا بتوانم کار دیگری که مورد علاقه‌ام هست را انجام دهم. شاید هم نه. نمی‌دانم.

در حال حاضر فیلم‌برداری Avatar 3 به پایان رسیده و این فیلم، که همچنان یک نام نهایی ندارد، قرار است در تاریخ ۱۹ آذر ۱۴۰۴ اکران شود. در حالی که در دو فیلم گذشته شاهد اتحاد Na'Viهای خوش‌قلب بودیم، ظاهرا در فیلم سوم قرار است برای اولین بار شامل گروه‌های پلیدی از این نژاد باشیم.

علاوه بر بازیگران اصلی مجموعه آواتار، در فیلم سوم شاهد اضافه شدن نام‌هایی همچون میشل یئوه، اونا چاپلین و دیوید تیولیس خواهیم بود.

مطلب پیشنهادی
مرگ پشت در است، زود‌تر ازدیروز
نقد فیلم Nowhere – بالا‌تر از سیاهی رنگی هست!

داستان بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)

مطالب پیشنهادی