ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فیلم The Mandalorian & Grogu
اخبار و مقالات

تاریخ اکران فیلم The Mandalorian & Grogu اعلام شد

به تازگی دیزنی برنامه اکران‌ها و آثار آینده خود را با مخاطبان به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد چند پروژه مرتبط با جنگ ستارگان در راه است. یکی از موارد مورد انتظار که قبل‌تر ساخت ...

محمدجواد مبین‌زاده
نوشته شده توسط محمدجواد مبین‌زاده | ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۲:۵۵

به تازگی دیزنی برنامه اکران‌ها و آثار آینده خود را با مخاطبان به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد چند پروژه مرتبط با جنگ ستارگان در راه است. یکی از موارد مورد انتظار که قبل‌تر ساخت آن تایید شده بود، فیلم سینمایی The Mandalorian & Grogu است که اکنون دیزنی از تاریخ اکران آن پرده برداشته: ۲۲ می ۲۰۲۶ (۱ خرداد ۱۴۰۵).

این فیلم که در واقع ادامه سریال مندلورین در قالبی جدید خواهد بود، همچنان پدرو پاسکال را در نقش دین جارین و در کنار گروگو به نمایش می‌گذارد. جان فاورو همان‌طور که انتظار می‌رفت کارگردانی این اثر را برعهده دارد.

علاوه بر فیلم The Mandalorian & Grogu، دو فیلم سینمایی دیگر نیز بر اساس Star Wars در دست تولید است که شامل New Jedi Order (با حضور شخصیت ری اسکای‌واکر و کارگردانی شرمین عبید چینوی) و Dawn of the Jedi (به کارگردانی جیمز منگولد) می‌شود. البته تایید شده که پروژه‌های بیشتری از جنگ ستارگان در راه است و طرفداران برای دریافت جزئيات آن‌ها باید منتظر بمانند.

مطلب پیشنهادی
ورود به ورطه فراموشی
۱۵ بازیگر که آینده شغلشان با یک نقش ویران شد

داستان بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

اولین تریلر فیلم ترسناک A Quiet Place: Day One منتشر شد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی