ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

تیک-تو فعلا برنامه‌ای برای تعدیل نیرو ندارد

کنفرانس مالی اخیر تیک-تو یک خبر بسیار مهم برای کارمندان و باری‌سازان این شرکت داشت، چون فعلا برنامه‌‌ای برای تعدیل نیرو ندارد. در ماه‌های گذشته خیلی از شرکت‌های بزرگ برای کاهش هزینه‌های خود مجبور به ...

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۴:۱۲

کنفرانس مالی اخیر تیک-تو یک خبر بسیار مهم برای کارمندان و باری‌سازان این شرکت داشت، چون فعلا برنامه‌‌ای برای تعدیل نیرو ندارد.

در ماه‌های گذشته خیلی از شرکت‌های بزرگ برای کاهش هزینه‌های خود مجبور به اخراج کارکنان شده‌اند، با این وجود تیک-تو به دنبال راه حل دیگری است. استراوس زلنیک، مدیرعامل تیک- تو، اعلام کرد که با وجود اینکه باید هرینه‌های خود را کاهش دهد و استراتژی آن را هم لانچ کرده‌اند، اما در حال حاضر خبری از تعدیل نیرو نیست.

این شرکت در زمینه‌های مختلفی فعالیت دارد که نمی‌خواهد جلوی پیشرفت و رسد خود را بگیرد، با این وجود بعید نیست که برای کاهش هزینه‌ها حداقل یک سری از پروژه‌های خود را کنسل کند. برنامه پیشین کاهش هزینه‌های Take-Two که در ابتدای سالد۲۰۲۳ اعمال شده بود، به شرکت برای ذخیره ۵۰ میلیون دلار کمک کرده بود. این استراتژی حالا وارد فاز بعدی خود شده و قوی‌تر هم هست. البته این شرکت سال پیش تعدادی از کارکنان خود را در بخش‌های مختلف اخراج کرده بود.

تیک-تو

زلنیک به سایت IGN توضیح داد که گزینه تعدیل نیرو فعلا روی میز نیست و اگر مجبور نشوند، به سراغش نمی‌روند. به نظر می‌رسد که بازاریابی بیشترین هزینه را برای این شرکت دارد و می‌تواند خیلی بیشتر بهینه شود. زلنیک همچین به این اشاره کرد که اخراج کارمندان سخت‌ترین تصمیم ممکن بوده و در حال حاضر برنامه‌ای برای انجام آن ندارند. از طرف دیگر با عرضه عنوانی مثل GTA 6 اوضاع مالی شرکت ایلی بهتر خواهد شد.

تعدیل نیرو به یک مشکل اساسی در صنعت تبدیل شده است، سال ۲۰۲۳ بیش از ۹۰۰۰ بازیساز شغل خود را از دست دادند و این عدد برای سال ۲۰۲۴ به ۵۹۰۰ نفر رسیده است.


داستان بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

اولین تریلر فیلم ترسناک A Quiet Place: Day One منتشر شد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی