ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Resident Evil
اخبار و مقالات

کپکام سال گذشته به «چند ریمیک» از Resident Evil چراغ سبز نشان داده است

باتوجه به موفقیت‌های تمام‌نشدنی فرنچایز رزیدنت اویل (Resident Evil) طی دو دهه گذشته، طبیعی است که کپکام مدام به فکر گسترش آن باشد. چندی پیش لیکر مشهور Dusk Golem عنوا کرد که حداقل ۵ بازی ...

محمدجواد مبین‌زاده
نوشته شده توسط محمدجواد مبین‌زاده | ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۷:۲۸

باتوجه به موفقیت‌های تمام‌نشدنی فرنچایز رزیدنت اویل (Resident Evil) طی دو دهه گذشته، طبیعی است که کپکام مدام به فکر گسترش آن باشد. چندی پیش لیکر مشهور Dusk Golem عنوا کرد که حداقل ۵ بازی از سری رزیدنت اویل در مراحل مختلف توسعه به‌سر می‌برند و اکنون نیز جزئیات بیشتری در همین رابطه به اشتراک گذاشته است.

این لیکر شناخته‌شده به تازگی اضافه کرده که سال گذشته میلادی شرکت کپکام به چندین پروژه مربوط به Resident Evil چراغ سبز نشان داده و «برخی» از آن‌ها بازسازی یا ریمیک هستند.

مطلب پیشنهادی
چه بر سر «آدم‌خوارها» آمد؟
داستانی که استیون کینگ نوشت، گم کرد، یافت ولی هرگز منتشر نکرد

طبق گمانه‌زنی‌هایی که از قبل وجود دارد، رزیدنت اویل ۹ پروژه اصلی و آتی کپکام محسوب می‌شود و باید طی سال جاری میلادی منتظر معرفی رسمی آن باشیم. البته شایعات گذشته می‌گویند این عنوان از سال ۲۰۱۸ در دست ساخت است و نتیجتا نمی‌تواند بخشی از پروژه‌های جدیدی باشد که کپکام سال ۲۰۲۳ به آن‌ها چراغ سبز نشان داده.

بازی Resident Evil 3

دو ریمیک احتمالی که خیلی‌ها به آن اشاره می‌کنند، می‌تواند بازسازی رزیدنت اویل ۵ و همچنین Code Veronica باشد. استودیو موفق ژاپنی آخرین بار دست به ساخت ریمیک Resident Evil 4 زد و به موفقیت شگفت‌انگیزی دست پیدا کرد. حال باید دید بازسازی یک بازی نه چندان محبوب از فرنچایز، یعنی نسخه پنجم، چگونه پیش خواهد رفت.

در پایان بد نیست اشاره کنیم که باتوجه به نقدهای فراوانی که به رزیدنت اویل ۶ در زمان عرضه شده بود، این احتمال نیز وجود دارد که در آینده شاهد بازسازی آن باشیم؛ اما خب قطعا کپکام پیش از معرفی و عرضه Resident Evil 5 Remake، ناگهان سراغ نسخه ششم نخواهد رفت.

مطلب پیشنهادی
ماجراهای ترسناک شوالیه‌ی تاریکی
۱۰ کمیک بتمن با چاشنی وحشت

چرا ۲۰۲۴ سال سخت ویدیوگیمه؟

۵ بازی جدید از Resident Evil در دست ساخت قرار دارد - ویجیاتو
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی